DĘBLIN I PUŁAWY – DEZYNSEKCJA, DEZYNFEKCJA, DERATYZACJA

DEZYNSEKCJA – ZWALCZANIE SZKODNIKÓW – DĘBLIN I PUŁAWY

Zauważyli Państwo szkodniki? Prusaki, karaluchy, mrówki, mole potrafią dać w kość. Na szczęście mamy na nie sposoby. Skuteczna dezynsekcja przeprowadzona przez firmę DDD rozwiąże problem.

DEZYNFEKCJA (RADOM, PIASECZNO, WARSZAWA, KIELCE)​

SZUKASZ

DEZYNSEKCJI W DĘBLINIE I PUŁAWACH?

ODPLUSKWIANIE RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, PIASECZNO, KIELCE

DEZYNSEKCJA SZKODNIKÓW – DĘBLIN I PUŁAWY – JAKIE SZKODNIKI ZWALCZAMY W DĘBLINIE I PUŁAWACH?

W ramach dezynsekcji oferujemy:

 • zwalczanie prusaków i karaluchów,
 • profesjonalne zwalczanie mrówek,
 • zwalczanie pająków,
 • skuteczne zwalczanie pluskiew, skuteczne zwalczanie pluskiew, usuwanie pluskiew – odpluskwianie,
 • zwalczanie os i szerszeni, usuwanie gniazd os i szerszeni,
 • szybkie zwalczanie pcheł i wszy,
 • zwalczanie komarów, usuwanie komarów, odkomarzanie,
 • zwalczanie kleszczy i meszek, odkleszczanie,
 • usuwanie moli spożywczych i ubraniowych, szubaków, żywiaków chlebowców i wielu innych szkodników!

PROFESJONALNA I W PEŁNI SKUTECZNA

DEZYNSEKCJA – DĘBLIN I PUŁAWY – DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE USŁUGI?

Jesteśmy na rynku już od ponad dekady i wiemy, jak przeprowadzić usuwanie szkodników, tak aby było skuteczne. Nie usuwaj szkodników na własną rękę – możesz stracić czas i pieniądze.

W DDD Protect pracujemy przy użyciu solidnego, wysokiej jakości sprzętu. To gwarancja, że szkodniki zostaną szybko usunięte.

Dezynsekcja Dęblin i dezynsekcja Puławy to nasza specjalność – usuniemy nawet ogromne kolonie szkodników, nawet tak uciążliwych, jak prusaki czy pluskwy. Zwalczanie pluskiew, usuwanie prusaków, odkomarzanie, zwalczanie mrówek, usuwanie moli – to dla nas żaden problem.

Ważne są też preparaty – używamy tylko tych najwyższej jakości. Mieszkasz w miastach jak Dęblin lub Puławy? Dezynsekcja z DDD Protect zostanie przeprowadzona szybko, bo już w ciągu 1-3 dni – wystarczy skontaktować się z nami, a przedstawimy szczegóły oferty. Mamy też konkurencyjne ceny!

DERATYZACJA W PUŁAWACH I DĘBLINIE?

DERATYZACJA – DĘBLIN I PUŁAWY – ZWALCZANIE SZCZURÓW I MYSZY

Deratyzacja, czyli usuwanie szczurów i myszy (odszczurzanie) to zabieg, który powinien być przeprowadzany przez profesjonalistów. Wtedy mamy pewność skuteczności zabiegu – zwalczanie szczurów i myszy we własnym zakresie może być nieskuteczne.

Gryzonie stanowią duże zagrożenie dla ludzi, przedmiotów i obiektów, dlatego ich usuwanie musi być szybkie i efektywne. Deratyzacja jest obowiązkowa dla właścicieli i zarządców nieruchomości oraz obiektów związanych z branżą spożywczą.

DEZYNSEKCJA RADOM, PIASECZNO, WARSZAWA, ŁÓDŹ, KIELCE​

CZY SZCZURY I MYSZY SĄ GROŹNE?

Tak, gryzonie są groźne, dlatego zwalczanie szczurów czy usuwanie myszy jest tak ważne. Myszy i szczury są wektorem drobnoustrojów chorobotwórczych groźnych dla człowieka: wywołują groźne choroby, z których zatrucie jest najłagodniejsze. Zanieczyszczają też mnóstwo żywności.

Dlatego jeśli w Twoim budynku pojawiły się myszy lub szczury, nie czekaj i skontaktuj się z nami – deratyzacja w Dęblinie lub deratyzacja w Puławach przeprowadzona przez DDD Protect uchroni Cię od przykrych konsekwencji związanych z obecnością gryzoni.

PUŁAWY I DĘBLIN – DERATYZACJA – JAK DZIAŁAMY?

Deratyzację w Puławach i Dęblinie wykonujemy w każdym miejscu, które tego wymaga. To fabryki, zakłady, urzędy, ale również mieszkania prywatne. Wykorzystujemy najnowszej generacji trutki, które posiadają certyfikaty jakości i skuteczności. Używamy też pułapek żywołownych. Monitorujemy ponadto skuteczność użytych przez nas metod. Interesuje Cię zwalczanie myszy i usuwanie szczurów w Dęblinie i Puławach? Zadzwoń lub napisz do nas!

DEZYNFEKCJA W DĘBLINIE I PUŁAWACH?

DEZYNFEKCJA – DĘBLIN I PUŁAWY – USUWANIE DROBNOUSTROJÓW

Dezynfekcja w Dęblinie i Puławach przeprowadzana przez DDD Protect przywraca liczbę drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu. Drobnoustroje są zniszczone.

Dezynfekcję warto przeprowadzić w czasie podwyższonego ryzyka zachorowania na choroby sezonowe, takie jak grypa, covid, a także inne choroby wirusowe.

Polecamy dezynfekcję wody, domów, mieszkań po zalaniu, dezynfekcję po martwych gryzoniach, dezynfekcję po chorobie i zgonie. Warto dezynfekcję przeprowadzać w szpitalach, przychodniach.

Wykonujemy też dezynfekcję klimatyzacji.

DEZYNFEKCJA (DĘBLIN I PUŁAWY) – JAKIE METODY STOSUJEMY?

Zazwyczaj korzystamy z ozonowania i zamgławiania ULV. Jak działa każda z technik i co możemy dzięki nim uzyskać?

 • OZONOWANIE
  Ozon doskonale sprawdza się przy zwalczaniu każdego rodzaju drobnoustrojów. To najsilniejszy środek dezynfekcyjny, który jest często stosowany nie tylko przy dezynfekcji pomieszczeń, ale także podczas wykonywania wielu innych usług. Preparat jest nieszkodliwy dla środowiska – łatwo ulega rozkładowi oraz nie jest trujący. Co więcej, nie tylko skutecznie niszczy drobnoustroje, ale także usuwa nieprzyjemne zapachy. To szczególnie istotne jeżeli dezynfekcja Dęblin i Puławy przeprowadzana jest w miejscach po zgonie lub tam, gdzie znajdowały się martwe gryzonie.
 • ZAMGŁAWIANIE ULV
  Metoda polega na wypuszczeniu z generatora zimnej mgły preparatu do dezynfekcji pod ogromnym ciśnieniem. Preparat wnika w każdą szczelinę i dezynfekuje ją, usuwając drobnoustroje chorobotwórcze.

NA DEZYNFEKCJĘ UDZIELAMY GWARANCJI JAKOŚCI! ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU!
TELEFON DO NAS: 889 032 912.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

DEZYNFEKCJA (RADOM, PIASECZNO, WARSZAWA, KIELCE)​