Ozonowanie w Radomiu – wybierz profesjonalną firmę

Ozonowanie to proces polegający na usuwaniu zanieczyszczeń z powietrza, wody oraz powierzchni poprzez stosowanie ozonu – gazu o właściwościach utleniających. Ozonowanie ma wiele zastosowań, zarówno w przemyśle, jak i w codziennym życiu. W ostatnich latach – głównie przez wzgląd na pandemię koronawirusa – metoda ta zyskuje na popularności. Jednym z miast, które postawiło na ozonowanie, […]

Odkomarzanie i odkleszczanie – z myślą o zdrowiu i spokoju

Komary i kleszcze potrafią skutecznie zepsuć letnie miesiące. Te pierwsze nie są groźne, lecz natrętne. Te drugie przenoszą choroby, które są groźne dla zdrowia i życia. DDD Protect proponuje zabieg, który rozwiązuje oba problemy. Na czym polega? Zapraszamy do lektury!

Biedronka azjatycka a biedronka polska – wyjaśniamy różnice

Biedronka azjatycka to szkodnik, którego należy zwalczać. Niestety sprytnie podaje się za biedronkę polską, wywołując ciepłe uczucia i chęć wypuszczenia jej na wolność. To błąd! Dziś piszemy Wam, jak odróżnić te dwa gatunki i dlaczego biedronkę azjatycką należy bezwzględnie zwalczać!

Uwaga Radom! Zwalczanie kleszczy w najlepszych cenach!

Zwalczanie kleszczy to konieczność. Wszystkie działania mające na celu zmniejszenie populacji tych niewielkich pajęczaków mają wymiar ogólnospołeczny: przekładają się na zmniejszenie zachorowalności na ciężkie choroby wywołane przez kontakt z kleszczami. Uwaga Radom – zwalczanie kleszczy DDD Protect oferuje tu w super cenach!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.