Koronawirus – porady od firmy DDD

W czasie trwania pandemii koronawirusa każda porada, jak uchronić się przed koronawirusem, jest na wagę złota. DDD Protect też ma dla Was kilka dobrych rad!

Dezynfekcja koronawirusa – uważaj na oszustów!

Temat koronawirusa nie przestaje rozgrzewać wyobraźni. Nic dziwnego, wirus ten stanowi realne zagrożenie. Powszechna stała się dezynfekcja, zwłaszcza miejsc publicznych. Niestety – pojawiło się mnóstwo specjalistów od dezynfekcji, którzy nie mają ani doświadczenia ani sprzętu potrzebnego, aby była ona efektywna. Dezynfekcja koronawirusa? Uważaj na oszustów!

Koronawirus? Pomoże dezynfekcja!

Zagrożenie koronawirusem istnieje, a w Polsce potwierdzono już pierwszy przypadek zachorowania. Nie warto wpadać w panikę! Warto za to wiedzieć, co robić, aby uchronić się przed chorobą. DDD Protect ma dla Was najskuteczniejszą, bo profesjonalną dezynfekcję koronawirusa. Działamy w miastach takich, jak Radom, Warszawa, Piaseczno i wielu innych!

Deratyzacja – czym jest i jak przebiega?

Deratyzacja jest niezbędnym zabiegiem wykonywanym nie tylko w sytuacji, kiedy gryzonie już zaatakowały, ale również profilaktycznie. Dziś wyjaśniamy, w jaki sposób ją przeprowadzamy. Zapraszamy do lektury!

Deratyzacja szczurów – Radom, Piaseczno, Warszawa – najlepsza oferta!

Ze szczurami nie ma żartów – trzeba uważać, aby ich populacja nie wymknęła się spod kontroli. Dlatego deratyzacja jest tak ważna i warto powierzyć ją profesjonalnej firmie. DDD Protect ma specjalną ofertę – deratyzacja w Radomiu, Piasecznie i Warszawie w cenach na każdą kieszeń!

Uwaga Warszawa! Zwalczanie kun w dobrych cenach!

Uwaga Warszawa! Zwalczanie kun w dobrych cenach! Proponujemy Państwu tę usługę, bo wiemy, że problem z kunami w Warszawie się nasila. Zaufajcie Państwo sprawdzonej firmie. Damy radę z kuną!