KIELCE – DEZYNSEKCJA, DEZYNFEKCJA, DERATYZACJA

DEZYNSEKCJA – KIELCE – ZWALCZANIE SZKODNIKÓW

Jeśli szukasz firmy, która usunie szkodniki, które zaatakowały Twój dom lub firmę, dobrze trafiłeś. DDD Protect zajmuje się tym od wielu lat. Wiemy, jak działać i nie ma szkodnika, którego nie bylibyśmy w stanie usunąć.

SZUKASZ

USŁUGI DEZYNSEKCJI W KIELCACH?

DEZYNSEKCJA SZKODNIKÓW – KIELCE – JAKIE SZKODNIKI ZWALCZAMY W KIELCACH?

Profesjonalna dezynsekcja wykonana przez firmę DDD uwolni Cię od niechcianych owadów. DDD Protect zwalcza wszystkie szkodniki, jakie pojawiają się w domach mieszkańców Kielc. Wśród naszych zabiegów są:

 • zwalczanie prusaków i karaluchów,
 • szybkie odkomarzanie (zwalczanie komarów),
 • skuteczne zwalczanie kleszczy i meszek,
 • błyskawiczne zwalczanie mrówek,
 • zwalczanie pluskiew,
 • profesjonalna zwalczanie os i szerszeni (i usuwanie gniazd),
 • zwalczanie szkodników drewna,
 • zwalczanie moli spożywczych i odzieżowych, trojszyków, szubaków, żywiaków chlebowców i wielu innych szkodników!

Polecamy serdecznie nasze usługi, gdyż dzięki nim usuniemy wszystkie szkodniki i udzielimy wskazówek, jak nie dopuścić do powtórnego pojawienia się owadów.

PROFESJONALNA I W PEŁNI SKUTECZNA

DEZYNSEKCJA – KIELCE – DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE USŁUGI?

DDD Protect działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu znamy się na swojej robocie! Używamy certyfikowanych, najlepszych preparatów do zwalczania szkodników, pracujemy też na wysokiej jakości sprzęcie. Zabieg przeprowadzamy, aż po szkodnikach nie ma śladu, a Twoje otoczenie znów będzie bezpieczne!

Dla wielu zabiegów wystawimy gwarancję skuteczności!

DEZYNSEKCJA Z GWARANCJĄ

Do każdego zlecenia dobieramy odpowiednią metodę pracy. Jako doświadczeni fachowcy wiemy, co zadziała najlepiej na owady i skutecznie wdrożymy tę technikę, dzięki czemu możemy zapewnić 100% skuteczności.

Skontaktuj się z profesjonalną firmą DDD. DDD Protect – dezynsekcja Piaseczno pomoże Ci pozbyć się wszystkich szkodników raz na zawsze.

Zabiegi przeprowadzamy za pomocą nowoczesnego sprzętu i tylko sprawdzonych preparatów. Posiadamy autorskie metody zwalczania szkodników, które są tak skuteczne, że na wiele zabiegów dajemy gwarancję!

SZUKASZ

PROFESJONALNEJ DERATYZACJI W KIELCACH?

DERATYZACJA – KIELCE – ZWALCZANIE SZCZURÓW I MYSZY

Deratyzacja przeprowadzana przez DDD Protect to usługa w pełni profesjonalna. Bazujemy na sprawdzonych metodach pracy, dzięki czemu mamy gwarancję, że osiągniemy pożądany efekt, a szczury i myszy znikną z danego obszaru.

Usługę deratyzacji wykonujemy zarówno w formie profilaktyki przed gryzoniami, jak i jako interwencję, kiedy już się one pojawiły. Oferta ta skierowana jest nie tylko do mieszkańców domów jedno- i wielorodzinnych, ale także do zarządców i właścicieli najróżniejszych nieruchomości: fabryk, zakładów, urzędów i in. W deratyzacji stawiamy na skuteczność i bezpieczeństwo, dlatego używamy tylko i wyłącznie trutek renomowanych producentów, a także najlepszych pułapek i innych dostępnych metod. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie nie tylko z profilaktyką, ale także z usunięciem nawet ogromnej populacją gryzoni!

CZY

DERATYZACJA W KIELCACH JEST OBOWIĄZKOWA?

Deratyzacja jest zabiegiem obowiązkowym dla właścicieli i zarządców nieruchomości. Każdy budynek powinien być poddany deratyzacji dwa razy w roku, a ponadto należy mieć specjalne zaświadczenia dla odpowiednich służb poświadczające, że została ona przeprowadzona.
Prawo nie precyzuje, kto powinien ją przeprowadzać, jednak zawsze rekomendowane są profesjonalne usługi. DDD Protect nie tylko wykonuje deratyzację w Kielcach w pełni skutecznie, bazując na odpowiednim doświadczeniu, ale również wystawia wszelkie potrzebne dokumenty.
Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem!

DEZYNFEKCJA – KIELCE – ZWALCZANIE DROBNOUSTROJÓW (W TYM KORONAWIRUSA)

DEZYNFEKCJA – KIELCE – ZWALCZANIE DROBNOUSTROJÓW

(W TYM KORONAWIRUSA)

Dezynfekcja wykonywana przez DDD Protect skutecznie redukuje ilość groźnych dla zdrowia, a nawet życia drobnoustrojów do poziomu bezpiecznego dla człowieka. Wykonujemy ją wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zarażenia się bakteriami i wirusami. Są to sytuacje zaistniałe po powodziach, zgonach, po inwazji różnych szkodników, zwłaszcza gryzoni, ale także w przypadku kontaktu z koronawirusem.

W ofercie mamy takie zabiegi dezynfekcji, jak:

 • profesjonalna dezynfekcja po chorobie i zgonie,
 • szybka dezynfekcja koronawirusa,
 • skuteczna domów i mieszkań po zalaniu,
 • dezynfekcja po martwych gryzoniach,
 • odkażanie wody (zbiorniki wodne, studnie),
 • dezynfekcja szpitali, przychodni, gabinetów kosmetycznych,
 • odgrzybianie i dezynfekcja klimatyzacji.

DEZYNFEKCJA – KIEDY WARTO JĄ WYKONAĆ?

Dezynfekcję warto wykonać wszędzie, gdzie istnieje ryzyko zarażenia się różnymi chorobami. Dotyczy to zwłaszcza okresu wzmożonej zachorowalności na choroby sezonowe, takie jak grypa, a także w pandemii koronawirusa. Warto ją wykonywać także w miejscach, gdzie stale przebywa zwiększona liczba ludzi, także chorych, np. w szpitalach czy przychodniach, w związku z czym łatwiej się tam zarazić chorobami. Okresowe wykonywanie dezynfekcji uchroni przed roznoszeniem groźnych patogenów, a także przed ich mutowaniem.

Stosujemy tylko sprawdzone metody dezynfekcji, które dają pewny efekt, dlatego możesz nam zaufać.

Warto zadzwonić i się przekonać! Telefon do nas: 889 032 912. Zapraszamy!