Dezynfekcja Koronawirusa

DEZYNFEKCJA KORONAWIRUSA (RADOM, WARSZAWA, PIASECZNO I IN.)

Dezynfekcja koronawirusa powierzona profesjonalnej firmie DDD to jedyny zabieg, który daje pewność zwalczenia wirusa w danym miejscu. Warunkiem jest użycie profesjonalnego sprzętu oraz preparatów, które są zarejestrowane jako skuteczne w walce z koronawirusem. Firma DDD Protect dysponuje ponadto certyfikowanym sprzętem, takim jak wydajne ozonatory oraz zamgławiacze ULV, który jest w stanie szybko i możliwie bezpiecznie pozbyć się tego groźnego wirusa.

SZUKASZ FIRMY WYKONUJĄCEJ USŁUGĘ

DEZYNFEKCJI KORONAWIRUSA?

DEZYNFEKCJĘ KORONAWIRUSA – GDZIE WARTO JĄ PRZEPROWADZIĆ?

Dezynfekcję koronawirusa przede wszystkim warto przeprowadzić w miejscu, w którym wiadomo, że przebywały osoby zakażone. To nie tylko domy i mieszkania, ale również miejsca pracy. Oprócz tego regularnie powinno się odkażać te miejsca, w których przebywa sporo osób, w związku z czym może dojść do zainfekowania koronawirusem. Są to między innymi:

 • szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie,
 • szkoły, przedszkola, żłobki,
 • akademiki, internaty, domy dziecka, domy spokojnej starości,
 • więzienia,
 • biblioteki, kościoły,
 • zakłady pracy, siedziby firm, taśmy produkcyjne,
 • dworce, sklepy, galerie handlowe,
 • klatki schodowe w blokach,
 • restauracje, hotele,
 • motele, pensjonaty,
 • i wiele innych miejsc spełniających powyższe kryteria.

KORONAWIRUS NA RÓŻNYCH POWIERZCHNIACH

POMOŻE DEZYNFEKCJA

Warto pamiętać, że koronawirus ma zdolność przetrwania poza ciałem człowieka. Osiada na powierzchniach i w zależności od materiału, z jakiego zostały zrobione, może przetrwać na nich nawet kilka dni! Badania nad nim są cały czas w toku, ale pierwsze doniesienia mówią, że na powierzchniach miedzianych żyje do 4 godzin, na papierze do 24 godzin, a na plastiku i stali nierdzewnej do 3 dni (czas ten może być nieco inny w przypadku wzrostu lub obniżenia temperatury czy wilgotności).

Oznacza to, że po dotknięciu powierzchni, którą dotykał ktoś zarażony wirusem, możemy się zarazić! Niestety, wirus przenosi się zarówno drogą kropelkową (przez mówienie, kaszel, kichanie), jak i kontaktową, przez dotyk – zarówno zarażonych osób, jak i zainfekowanych powierzchni. Co gorsza, wirus utrzymuje się w powietrzu nawet 4 godziny!

Fakty te przemawiają mocno do wyobraźni. Na szczęście profesjonalna dezynfekcja koronawirusa jest skutecznym sposobem pozbycia się tego drobnoustroju, a więc przywrócenia bezpieczeństwa.

METODY DEZYNFEKCJI KORONAWIRUSA

W dezynfekcji koronawirusa stosujemy:

DEZYNFEKCJA (RADOM, PIASECZNO, WARSZAWA, KIELCE)​

ZAMGŁAWIANIE ULV

To metoda polegająca na użyciu chemicznych preparatów w celu unieszkodliwienia koronawirusa. Do jej przeprowadzenia używa się zamgławiaczy ULV, czyli urządzeń, w których preparat jest zamieniany na mgiełkę o bardzo małych kroplach i wyrzucany pod ogromnym ciśnieniem. Kropelki te są wprawione w ruch i osiadają na każdym centymetrze pomieszczenia, usuwając drobnoustroje chorobotwórcze, w tym przypadku koronawirusa.

OZONOWANIE

Jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania bakterii, grzybów, pierwotniaków, ale również i wirusów. W wielu przypadkach działa lepiej, niż chemiczne preparaty, a jest przy tym całkowicie naturalny i nie zagraża w żaden sposób środowisku. Ozon w dość krótkim czasie niszczy zewnętrzną osłonkę koronawirusa i go unieszkodliwia. W DDD Protect posiadamy wysokiej klasy, wydajne ozonatory, którymi jesteśmy w stanie ozonować nawet pomieszczenia o dużym metrażu.

KORONAWIRUS – PROFILAKTYKA

Że profilaktyka jest najlepszą formą ochrony przed koronawirusem, nie trzeba nikogo przekonywać. Do czasu profesjonalnej dezynfekcji warto korzystać z metod ochrony, które dostępne są dla każdego:

 • często myć ręce mydłem, minimum 30 sekund, spłukiwać ciepłą wodą,
 • używać żeli antybakteryjnych, jeśli nie mamy możliwości umyć rąk pod bieżącą wodą,
 • dezynfekować np. spirytusem klamki, klucze, telefony,
 • powstrzymać się od dotykania poręczy, klamek w miejscach publicznych,
 • do czasu ustąpienia epidemii zrezygnować z witania się przez podanie ręki,
 • unikać skupisk ludzkich,
 • ograniczyć do minimum wychodzenie z domu.

SZCZEGÓŁY

WYKONANIA USŁUGI

SPOSÓB WYKONANIA:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

CZAS WYKONANIA :

od 1 do 3 dni (lub dłużej, w zależności od przebiegu).

ZASIĘG:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

PO KAŻDEJ USŁUDZE WYSTAWIAMY PROTOKÓŁ POZABIEGOWY.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?