Dezynfekcja

Dezynfekcja
(Radom, Warszawa, Piaseczno)

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej usługi, jaką jest profesjonalna dezynfekcja. Radom, Warszawa, Piaseczno – są to główne miasta, w których usługę tę wykonujemy, ale działamy także w ich okolicach, dlatego warto zadzwonić i zapytać w razie wątpliwości! Zapraszamy, bo w pełni mogą Państwo liczyć na naszą skuteczność. Jesteśmy na rynku już od wielu lat, posiadamy odpowiednie doświadczenie i solidny sprzęt, więc mogą nam Państwo zaufać.

Zabiegi dezynfekcyjne są powszechnie stosowane w zakładach opieki zdrowotnej, przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, hotelarstwie, a także w weterynarii, gospodarstwach domowych i in. W każdym przypadku podejmiemy się wykonania zabiegu, a Państwo mogą być pewni jego skuteczności, więc nie warto się wahać.

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie dezynfekcji koronawirusa?

Metody dezynfekcji

W procesie dezynfekcji zazwyczaj stosujemy jedną z dwóch metod:

Zamgławianie ULV

Metoda, w której preparat dezynfekcyjny zostaje zamieniony na mgiełkę o mikroskopijnych kropelkach i jest rozprowadzony w pomieszczeniu pod ogromnym ciśnieniem. Trafia w każdą szczelinę, dzięki czemu zdezynfekowane zostaje całe pomieszczenie.

Ogromną zaletą dezynfekcji metodą zamgławiania ULV jest kompleksowość działania, gdyż odkażony jest każdy centymetr powierzchni. Metoda ta jest szybka, nie ma ryzyka zmoczenia powierzchni, a ponadto jej efekty nie zależą od doświadczenia osoby wykonującej zabieg.

Ozonowanie

To metoda dezynfekcji, do której wykorzystuje się ozon, czyli najsilniejszy naturalny utleniacz, który doskonale radzi sobie z odkażaniem. Ozon działa na wiele drobnoustrojów jak bakterie, wirusy, pleśń, grzyby i inne drobnoustroje chorobotwórcze.

Zaletą ozonowania, oprócz wysokiej skuteczności, jest jego bezpieczeństwa dla środowiska, ponieważ ozon jest w 100% neutralny dla środowiska. Dodatkowo w trakcie jego wykonywania są także usuwane przykre zapachy, a pomieszczenie po ozonowaniu pachnie świeżością i jest w 100% bezpieczne pod względem sanitarnym.

Oferta dezynfekcji
(Radom, Warszawa, Piaseczno)

Dezynfekcja pomieszczeń i instalacji

Odkażanie i dezynfekcja wody

Dezynfekcja po zalaniu

Odkażanie (dezynfekcja) po zmarłym lub chorym

Dezynfekcja po padniętych gryzoniach

Odkażanie, dezynfekcja w szpitalach i POM

Odgrzybianie, dezynfekcja klimatyzacji

Dezynfekcja koronawirusa

Dezynfekcja koronawirusa jest usługą, którą wykonujemy za pomocą zamgławiania ULV oraz ozonowania, a więc sprawdzonych metod. Do jej przeprowadzenia wykorzystujemy preparaty, które posiadają deklaracje producentów jako dedykowane walce z koronawirusem, dlatego jesteśmy pewni ich skuteczności. Wiemy, że działają na niego na 100% i skutecznie go usuwają, więc zawsze ją rekomendujemy tam, gdzie może dać wymierne efekty.

Polecamy wykonanie dezynfekcji koronawirusa (i jednocześnie innych wirusów, takich jak grypa, rhinowirusy, a także norawirusy) w szpitalach, przychodniach, żłobkach, przedszkolach, szkołach, w internatach oraz akademikach, a także w restauracjach, hotelach, pensjonatach, świetlicach, salach zabaw, na dyskotekach, a ponadto wszędzie tam, gdzie przewija się sporo osób! Profilaktyka to najlepsza ochrona przed zachorowaniem, a więc nie warto ryzykować! Lepiej wykonać profesjonalną usługę.

Profesjonalna usługa

Dedykowane preparaty

Bezpieczne rozwiązania

100% skuteczności

Szczegóły wykonania usługi dezynfekcji

Sposób wykonania:

Usługa w miejscu wskazanym przez klienta

Czas wykonania dezynsekcji:

od 1 do 3 dni

Zasięg:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

Jak zamówić:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

Protokół pozabiegowy po wykonaniu usług.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.