Dezynfekcja

Dezynfekcja (Radom, Warszawa, Piaseczno) ma na celu niszczenie drobnoustrojów chorobotwórczych i ich przetrwalników z myślą o zapobieganiu zakażeniom.

Dezynfekcja
(Radom, Warszawa, Piaseczno)

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług. Zabieg dezynfekcji wykonujemy na terenie miast takich, jak Radom, Warszawa, Piaseczno, a także wielu innych miast i miejscowości w pobliżu. Warto zadzwonić i zapytać w razie wątpliwości! Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i skuteczne zabiegi! Jesteśmy na rynku już od wielu lat, posiadamy odpowiednie doświadczenie i solidny sprzęt.

Zabiegi dezynfekcyjne są powszechnie stosowane w zakładach opieki zdrowotnej, przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, hotelarstwie, weterynarii, gospodarstwach domowych oraz w wielu innych dziedzinach. W każdym przypadku podejmiemy się wykonania zabiegu, a Państwo mogą być pewni jego skuteczności.

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie dezynfekcji koronawirusa?

Metody dezynfekcji

W procesie dezynfekcji zazwyczaj stosujemy jedną z dwóch metod:

Zamgławianie ULV

Metoda, w której preparat dezynfekcyjny zostaje zamieniony na mgiełkę o bardzo małych kropelkach (mikroskopijnych) i rozprowadzony w pomieszczeniu pod ogromnym ciśnieniem. Trafia w każdą szczelinę, dzięki czemu nie ma miejsca, które nie zostałoby zdezynfekowane.

Ogromną zaletą dezynfekcji metodą zamgławiania ULV jest kompleksowość działania, bowiem odkażony jest każdy centymetr powierzchni. Oprócz tego metoda ta nie moczy powierzchni, nie przyspiesza starzenia się sprzętów, jest szybka. Nie zależy też od doświadczenia osoby wykonującej zabieg, jest bardzo skuteczna dzięki użyciu specjalnych zamgławiaczy.

Ozonowanie

To metoda dezynfekcji, do której wykorzystuje się ozon. Jest to najsilniejszy znany człowiekowi utleniacz, który doskonale radzi sobie z odkażaniem, działa na bakterie, wirusy (w tym koronawirusa), pleśń, grzyby i inne drobnoustroje chorobotwórcze.

Zaletą ozonowania, oprócz wysokiej skuteczności, jest jego bezpieczeństwa dla środowiska. Nie używa się tu żadnych chemicznych preparatów, ozon jest w 100% neutralny dla środowiska i szybko ulega rozpadowi. Metoda jest bezpieczna (jeśli wykonuje ją wykwalifikowana osoba), nie niesie ryzyka zatrucia, nie zostawia mokrych powierzchni. Dodatkowo w trakcie jej wykonywania są także usuwane przykre zapachy, a pomieszczenie po ozonowaniu pachnie świeżością i jest w 100% bezpieczne pod względem sanitarnym.

Oferta dezynfekcji

Dezynfekcja pomieszczeń i instalacji

Dezynfekcja wody

Dezynfekcja po zalaniu

Dezynfekcja po zmarłym lub chorym

Dezynfekcja po padniętych gryzoniach

Dezynfekcja w szpitalach i POM

Dezynfekcja klimatyzacji

Szukasz kompleksowej opieki
w zakresie DEZYNFEKCJI?

Dezynfekcja koronawirusa

W związku z zaistniałym zagrożeniem w postaci koronawirusa, które pojawiło się pod koniec 2019 roku w Chinach, a w marcu 2020 dotarło do Polski, firma DDD Protect zaleca korzystanie z profesjonalnej usługi, jaką jest dezynfekcja koronawirusa. Wykonujemy ją za pomocą zamgławiania ULV oraz ozonowania. Zabiegi wykonujemy sprzętem i preparatami, które posiadają deklaracje producentów jako dedykowane walce z koronawirusem. Wiemy, że działają na niego na 100% i skutecznie go usuwają.

Profesjonalna usuga

Dedykowane preparaty

Bezpieczne rozwiązania

100% skuteczności

Polecamy wykonanie dezynfekcji koronawirusa (i jednocześnie innych wirusów, takich, jak grypa, na którą sezon w Polsce trwa od października do marca) w szpitalach, przychodniach, żłobkach, przedszkolach, szkołach, w internatach, akademikach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, świetlicach, salach zabaw, na dyskotekach i wszędzie tam, gdzie przewija się sporo osób! Profilaktyka to najlepsza ochrona przed zachorowaniem!

  • Usługa w miejscu wskazanym przez klienta 

  • Czas wykonania dezynfekcji: 

    od 1 do 3 dni
  • Zasięg: 

    Warszawa, Radom, Piaseczno, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.
  • Protokół pozabiegowy po wykonaniu usług 

Jesteś zainteresowany
usługą dezynfekcji?

Wypełnij formularz lub zgłoś zamówienie na usługę przez telefon: 889 032 912
pon.-pt. 8:00 - 18:00 sobota 9:00 - 14:00