Fumigacja

FUMIGACJA (RADOM, WARSZAWA, PIASECZNO, KIELCE) – OFERTA

Do korzystania z usługi fumigacji zapraszamy serdecznie podmioty z miast takich, jak Radom, Warszawa, Piaseczno, Kielce, a także wielu innych miast i miejscowości. Ich listę znajdą Państwo poniżej. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką skuteczność zabiegu! Nasza firma jest na rynku od wielu lat, stale inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt, uczestniczymy w szkoleniach i mamy dostęp do najnowszych preparatów!

SZUKASZ KOMPLEKSOWEJ OPIEKI

W ZAKRESIE FUMIGACJI?

KTO POWINIEN WYKONAĆ ZABIEG FUMIGACJA – JAK WYKONUJEMY?

Obecnie stosowanym fumigantem jest fosforowodór (PH3). Jest on otrzymywany z ciał stałych znanych jako fosforek glinu (AlP) lub fosforek magnezu (Mg3P2). Jest związany w postaci nieaktywnej w związku zwanym fosforkiem glinu. Pod wpływem wilgoci otoczenia lub surowca przechodzi w formę gazową – aktywny fosforowodór (trucizna najwyższej, I klasy). Główną zaletą fumigacji jest niemalże 100% skuteczność w zwalczaniu szkodników.

Gaz jest całkowicie neutralny dla wszystkich artykułów spożywczych.

Fumigacji poddajemy:

 • zboża,
 • silosy
 • magazyny,
 • maszyny,
 • całe obiekty,
 • artykuły spożywcze,
 • artykuły siewne,
 • zioła,
 • palety,
 • budynki drewniane.
 • dokumenty archiwalne

W zależności od rodzaju fumigowanego materiału czy obiektu czas ekspozycji na działanie fumigantu wynosi 72-120 godzin. Jest to zależne przede wszystkim od warunków atmosferycznych (temperatura i wilgotność). Pozostałości fumigantu są bardzo szybko wiązane przez powietrze atmosferyczne, co powoduje jego pewny rozkład i dezaktywację. Resztki fumigantu (w postaci proszku) są nietoksyczne, nie powodują zagrożenia dla środowiska i otoczenia. Pozostałości fumigantu są przez nas zbierane i utylizowane.

Podczas trwania fumigacji obiekt jest zabezpieczony i oznakowany plakatami ostrzegawczymi. Osoby postronne nie mają do niego dostępu. Po określonym czasie sprawdzamy obiekt pod kątem obecności pozostałości aktywnej formy fosforowodoru. Jeżeli stwierdzimy, że obiekt jest pozbawiony pozostałości fumigantu (poprzez specjalne urządzenia), zostaje on dopuszczony do ponownego użytkowania.

SZCZEGÓŁY

WYKONANIA USŁUGI

SPOSÓB WYKONANIA:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

CZAS WYKONANIA :

od 1 do 3 dni (lub dłużej, w zależności od przebiegu).

ZASIĘG:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

NA NASZE USŁUGI UDZIELAMY GWARANCJI!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?