Monitoring HACCP IFS/BRC AIB

MONITORING HACCP RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, KIELCE, LUBLIN​​ – OFERTA

Monitoring HACCP to działania, które służą rozpoznawaniu i kontroli zagrożeń, które mogą pojawić się podczas produkowania i składowania żywności.

Przed wdrożeniem systemu HACCP dążymy do spełnienia tzw. „wymogów wstępnych”, a więc Dobra Praktyka Produkcyjna (GMP) oraz Dobra Praktyka Higieniczna (GHP). Jej elementem jest ochrona przed szkodnikami oparta na IPM (integrowane metody zwalczania szkodników).

IPM polega na wykorzystaniu wszystkich dostępnych sposobów i metod zwalczania szkodników, w tym metod sanitarnych, profilaktycznych, fizycznych i chemicznych.

Właściwe procedury ochrony zakładów przed szkodnikami są wymogiem prawnym, co oznacza, że każde przedsiębiorstwo, którego działanie wiąże się z żywnością, ma obowiązek je wdrożyć. Ponadto tylko i wyłącznie profesjonalne firmy DDD mogą je przeprowadzać.

RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, KIELCE, LUBLIN​​

SZUKASZ FIRMY ŚWIADCZĄCEJ USŁUGĘ MONITORINGU HACCP?

MONITORING HACCP RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, KIELCE, LUBLIN

PROGRAM PROFILAKTYKI I ZWALCZANIA SZKODNIKÓW

Program Profilaktyki i Zwalczania Szkodników sporządza firma DDD dla każdego obiektu indywidualnie z uwzględnieniem specyfiki jego działalności. Jednak zawsze powinien zawierać:

Programu Profilaktyki i Zwalczania Szkodników określa zasady wdrożenia szeroko zakrojonych działań profilaktycznych (prewencyjnych) i interwencyjnych, które zapobiegają wniknięciu szkodników na teren zakładu i przynależących budynków.

ZABEZPIECZENIA PRZED PTAKAMI – RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, PIASECZNO, KIELCE​

CELE PROGRAMU PROFILAKTYKI I ZWALCZANIA SZKODNIKÓW

Cel Programu Profilaktyki i Zwalczania Szkodników to stworzenie takiego środowiska na terenie i w budynkach zakładu, w którym nie będzie żadnych szkodników. Cel osiągamy poprzez:

Bierzemy pod uwagę wszystkie zagrożenia, nie tylko te związane ze szkodnikami, ale również ze stosowanymi metodami ich zwalczania. W związku z tym zawsze dobieramy odpowiednią strategię zwalczania.

MONITORING HACCP

Monitoring HACCP jest to regularne wykonywanie zaplanowanej sekwencji obserwacji i pomiarów wszystkich aspektów aktywności szkodników w celu uzyskania podstawowych danych, które potrzebne są do oceny dotychczasowych działań i do wykorzystania w przyszłych planach zwalczania szkodników.

Metody monitoringu stosowane przez naszych pracowników podczas inspekcji to wywiad, inspekcja wizualna oraz przegląd urządzeń do monitorowania. Wszelkie urządzenia monitorujące powinny być ponumerowane, natomiast ich rozmieszczenie naniesione na plan obiektu oraz regularnie sprawdzane. Wyniki inspekcji notujemy, udzielamy również rad, a nasza dokumentacja z kontroli określa aktualny poziom aktywności szkodników.

HACCP Radom, Warszawa, Łódź, Kielce, Piaseczno – ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

Ze względu na zagrożenia związane z niewłaściwym stosowaniem niebezpiecznych środków chemicznych i ewentualnego skażenia produktów, zabiegi z użyciem pestycydów na terenie zakładu są wykonywane przez przeszkolonych pracowników naszej firmy DDD Protect. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę z zakresu biologii szkodników, dzięki czemu właściwie dobierają preparaty i metody podczas zabiegów. To jest istotne dla bezpieczeństwa żywności. Każdy taki zabieg sprawdzamy też pod kątem jego skuteczności. Negatywny wynik monitoringu jest potwierdzeniem braku owadów lub gryzoni w budynkach zakładu i na jego terenie, co jest celem niniejszego Programu Profilaktyki i Zwalczania Szkodników

Pełna oferta cenowa wystawiana jest na podstawie analizy obiektu i jego terenu.

MONITORING HACCP RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, KIELCE, LUBLIN

SZCZEGÓŁY WYKONANIA USŁUGI

SPOSÓB WYKONANIA:

Usługa odławiania kun i łasicowatych wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

CZAS WYKONANIA DERATYZACJI:

od 1 do 3 dni (lub dłużej, w zależności od przebiegu).

ZASIĘG:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Łódź, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

NA NASZE USŁUGI UDZIELAMY GWARANCJI!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?