Odgrzybianie budynków

Odgrzybianie budynków – metody – Radom, Piaseczno, Warszawa

Odgrzybianie budynków, osuszanie murów – to usługi, które pomogą zadbać o zdrowie i komfort życia. Tylko profesjonalny zabieg i zlikwidowanie przyczyny wilgoci i grzyba da najlepsze efekty!

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie odgrzybiania budynków?

Grzyb w budynku – znajdujemy przyczynę

Zanim przystąpimy do odgrzybiania, zawsze dokładnie analizujemy sytuację i szukamy jego przyczyny. W zależności od tych czynników wybieramy najlepszą metodę, która gwarantuje pozbycie się zagrzybienia i przywrócenie bezpieczeństwa w mieszkaniu, domu czy całym budynku.

Pojawienie się zagrzybienia w budynku może mieć wiele przyczyn, dlatego podstawą usunięcia zagrzybienia jest odnalezienie tego właściwego powodu i jego wyeliminowanie. W innym przypadku nawet jeśli w wyniku podjętych działań grzyb zniknie, to pierwotna przyczyna doprowadzi ponownie do jego pojawienia się.

Najczęściej pojawienie się zagrzybienia w budynku jest związane z:

Firma DDD Protect posiada specjalistyczny sprzęt oraz odpowiednią wiedzę, aby szybko i właściwie zidentyfikować przyczynę zagrzybienia. Dążymy do szybkiego jej zlikwidowania, a następnie usunięcia zagrzybienia.

Odgrzybianie budynków i osuszanie murów – koniecznie z myślą o zdrowiu

Zagrzybienie pojawiające się w pomieszczeniach, w których mieszkają ludzie, nie jest obojętne dla zdrowia. Grzyb wydziela bowiem tzw. mykotoksyny, które unoszą się w powietrzu i łatwo przedostają do organizmu. Wewnątrz niego potrafią wyrządzić prawdziwe spustoszenie, a lista chorób przez nie wywoływanych jest długa.

W wyniku obecności wilgoci i grzyba mogą u ludzi pojawić się:

Korzystając z usług naszej firmy mają Państwo gwarancję użycia specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu nie tylko do samego odgrzybiania, ale także do szukania jego przyczyn. Ocenimy wilgotność murów, podłóg, zbadamy jakość powietrza, ustalimy, czy wentylacja jest sprawna, sprawdzimy występowanie mostków termicznych. Udzielimy także Państwu szczegółowych rad, jak w przyszłości uchronić się przed zagrzybieniem. Jeśli to konieczne, wystawimy stosowne zaświadczenia, np. dla zakładu ubezpieczeniowego.

HACCP Radom – środki bezpieczeństwa

Ze względu na zagrożenia związane z niewłaściwym stosowaniem niebezpiecznych środków chemicznych i ewentualnego skażenia produktów, zabiegi z użyciem pestycydów na terenie zakładu są wykonywane przez przeszkolonych pracowników naszej firmy DDD Protect. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę z zakresu biologii szkodników, dzięki czemu właściwie dobierają preparaty i metody podczas zabiegów. To jest istotne dla bezpieczeństwa żywności. Każdy taki zabieg sprawdzamy też pod kątem jego skuteczności. Negatywny wynik monitoringu jest potwierdzeniem braku owadów lub gryzoni w budynkach zakładu i na jego terenie, co jest celem niniejszego Programu Profilaktyki i Zwalczania Szkodników

Pełna oferta cenowa wystawiana jest na podstawie analizy obiektu i jego terenu.

Szczegóły wykonania usługi

Sposób wykonania:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

Czas wykonania deratyzacji:

od 1 do 3 dni

Zasięg:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

Jak zamówić:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

Po każdej usłudze wystawiamy protokół pozabiegowy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.