Odkomarzanie

ODKOMARZANIE (RADOM, WARSZAWA, PIASECZNO)

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę odkomarzania (zwalczania komarów) metodą zamgławiania termicznego oraz oprysków, która likwiduje także:

  • meszki, których ugryzienie stanowi duże zagrożenie,
  • kleszcze, które roznoszą boreliozwę oraz kleszczowe zapalenie mózgu,
  • oraz inne groźne roztocza.

W naszych zabiegach używamy sprawdzonych metod oraz wysokiej jakości, wydajnego sprzętu. Nasze preparaty posiadają karty charakterystyki oraz pozwolenia Ministerstwa Zdrowia, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zabiegi będą skuteczne. Ograniczamy populację szkodników o co najmniej 75% na danym terenie.

SZUKASZ FIRMY

DO ODKOMARZANIA?

ZAMGŁAWIANIE TERMICZNE W ODKOMARZANIU – JAK DZIAŁA I CZYM JEST

W odkomarzaniu wybieramy najlepsze i najbardziej efektywne metody pracy – zamiast oprysku grubokroplistego, najczęściej stosujemy zamgławianie, zwłaszcza termiczne. W zabiegu tym ciecz robocza odparowuje pod wpływem wysokiej temperatury, a następnie skrapla się przy kontakcie z chłodniejszą atmosferą pomieszczenia. Powstała mgła o mikroskopijnej średnicy kropli wydostaje się z zamgławiacza pod dużym ciśnieniem i utrzymuje się w powietrzu znacznie dłużej, niż zimna mgła, co umożliwia dłuższy kontakt preparatu bójczego ze zwalczanym szkodnikiem.

Dodajemy do preparatu owadobójczego także specjalny nośnik na bazie glikolu i substancji oleistych, dzięki czemu preparat przyczepia się do liści, trawy, krzewów i staje się odporny na zmywalność i parowanie. Dlatego nasze zabiegi zapewniają skuteczność od 4 do 8 tygodni.

Powrócić na działkę można po ok. 2 godzinach od przeprowadzenia zabiegu odkomarzania.

EFEKTY ODKOMARZANIA

CZY ODKOMARZANIE JEST SKUTECZNE?

Warto jednak pamiętać, że efekty zabiegu są zależne od pogody – dlatego robimy wszystko, aby ograniczyć jej negatywny wpływ. Zabieg przeprowadzamy tylko w słoneczne i suche dni, dbamy także o to, aby deszcz nie zmył zbyt szybko preparatu z liści. Żeby temu zapobiec dodajemy do preparatu owadobójczego specjalny nośnik na bazie glikolu i substancji oleistych, dzięki czemu preparat przykleja się do liści, trawy, krzewów, zarośli i zapewnia trwałość zabiegu od 4 do 8 tygodni przy średnich i dużych opadach.

Efekty odkomarzania utrzymują się przy sprzyjających warunkach atmosferycznych ok. 4 – 8 tygodni.

UWAGA! Aby efekty odkomarzania były jak najlepsze, zabieg musimy wykonać na jak największym obszarze. Żeby mogli Państwo zachęcić swoich sąsiadów do przeprowadzenia tego zabiegu, przygotowaliśmy dla Państwa promocję „ODKOMARZANIE PO SĄSIEDZKU”. Szczegółów dowiedzą się Państwo pod numerem telefonu: 889-032-912!

POSIADAMY BOGATE DOŚWIADCZENIE I LICZNE REFERENCJE

SZCZEGÓŁY

WYKONANIA USŁUGI

SPOSÓB WYKONANIA:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

CZAS WYKONANIA :

od 1 do 3 dni

ZASIĘG:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

NA NASZE USŁUGI UDZIELAMY GWARANCJI!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?