Odkomarzanie

Odkomarzanie (Radom, Warszawa, Piaseczno) to zabieg, dzięki któremu jesteśmy w stanie pozbyć się komarów z określonego terenu na dłuższy okres czasu.

Odkomarzanie (Radom, Warszawa, Piaseczno)

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę odkomarzania metodą zamgławiania termicznego oraz oprysku. Można za jej pomocą usunąć:

-komary,
-meszki,
-kleszcze,
-oraz groźne roztocza.

Używamy wysokiej jakości, wydajnego sprzętu. Nasze preparaty opatrzone są w karty charakterystyki oraz pozwolenia Ministerstwa Zdrowia, dzięki którym jesteśmy w stanie ograniczyć populację szkodników o co najmniej 75%. Utrzymywanie się efektu zależy jednak w znacznym stopniu od pogody. By zapobiec spłukiwaniu preparatu z liści dodajemy do roztworu adjuwant – zapobiega on zmywaniu przez deszcz kontaktowo działających insektycydów oraz nadmiernemu parowaniu wody z liści lub igieł – działa jak antytranspirant.

Odkomarzanie możemy przeprowadzić zarówno na otwartym terenie, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. W ten sposób możemy wyeliminować insekty z naszego otoczenia na dobre (dobrze przeprowadzone odkomarzanie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych po zabiegu jest skuteczne ok. 4 -6 tygodni).

PROMOCJA !!! ODKOMARZANIE PO SĄSIEDZKU! Szczegóły pod numerem tel.: 889-032-912!

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie odkomarzania?

Zamgławianie termiczne – jak działa i czym jest

Preparaty rozprowadzane przy pomocy oprysku (tzw. gruba kropla) są podawane punktowo i mają tę zaletę, że duża część cieczy roboczej dociera w miejsca najbardziej zagrożone. Ta „duża” ilość cieczy roboczej oznacza równocześnie „dużą” ilość wody, którą trzeba zużyć, przy jednoczesnym braku możliwości eliminacji zarodników unoszących się w powietrzu i utrudnionym zwalczaniu insektów.

Najczęściej nie ma też możliwości dotarcia lancą w najbardziej odległe zakamarki pomieszczenia, czyli tam, gdzie owady mogą przetrwać (komary, kleszcze, meszki i inne organizmy pasożytnicze).

Ten problem znika przy zastosowaniu zamgławiaczy, w szczególności zamgławiaczy termicznych, w których ciecz robocza odparowuje pod wpływem wysokiej temperatury, a następnie skrapla się przy kontakcie z chłodniejszą atmosferą pomieszczenia. Powstała mgła o średnicy kropli już od 0,5 mikrona utrzymuje się w powietrzu znacznie dłużej, aniżeli mgła zimna, co umożliwia dłuższy kontakt preparatu bójczego ze zwalczanym organizmem.

Dodajemy do preparatu owadobójczego specjalny nośnik na bazie glikolu i substancji oleistych,dzięki czemu preparat przyczepia się do liści, trawy, krzewów (jest długotrwały na zmywalność i parowanie). Dlatego nasze zabiegi są skuteczne do 4-6 tygodniu przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Zabieg odkomarzania/odkleszczania po ok. 2 godzinach karencji umożliwia bezpieczne korzystanie z działki czy ogrodu przez ludzi i zwierzęta.

 • Sposób wykonania odkomarzania:  

  Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.
 • Termin wykonania odkomarzania: 

  od 1 do 3 dni
 • Zasięg: 

  Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.
 • Na nasze usługi udzielamy gwarancji! 

 • Jak zamówić: 

  Zamówienie na usługę przyjmowane są pod numerem 889032912

Jesteś zainteresowany
usługą odkomarzania?

Wypełnij formularz lub zgłoś zamówienie na usługę przez telefon: 889 032 912
pon.-pt. 8:00 - 18:00 sobota 9:00 - 14:00

  Referencje z zakresu odkomarzania