Sprzątanie nietypowych miejsc

Sprzątanie nietypowych miejsc – Radom, Warszawa, Piaseczno

Zapraszamy Państwa serdecznie do korzystania z naszej usługi! Mamy w sprzątaniu ogromne doświadczenie, posiadamy wysokiej klasy sprzęt oraz preparaty, które – jeśli tylko zachodzi taka konieczność – usuną z danego miejsca także szkodniki. Na rynku istniejemy od wielu lat, w tym czasie wysprzątaliśmy już mnóstwo miejsc w miastach takich, jak Radom, Warszawa, Piaseczno.

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie sprzątania nietypowych miejsc?

Sprzątanie poddaszy

Poddasza bywają zagracone, zanieczyszczone wieloletnim brudem, skażone drobnoustrojami pochodzącymi z ptasich odchodów czy piór. Ich samodzielne sprzątanie nie dość że zajmie mnóstwo czasu, to w dodatku nie będzie efektywne. Bakterie, grzyby, pleśnie wirusy i inne drobnoustroje przenoszone przez gołębie i inne ptaki, które często zasiedlają strychy i poddasza, są niebezpieczne i sprawiają, że samodzielne sprzątanie ich nie usunie, a jedynie pogłębi problem.

Oferujemy Państwu kompleksowe sprzątanie poddaszy: usunięcie niepotrzebnych sprzętów, usuwanie brudu profesjonalnymi środkami, dezynfekcję, dezynsekcję, ozonowanie. Zabiegi te zwalczą wszelki brud, pleśń, grzyby, przywrócą także neutralny zapach.

Sprzątanie po zgonie

Samodzielne sprzątanie po zgonie, zwłaszcza jeśli nastąpił on w sposób nienaturalny (samobójstwo, zabójstwo) lub ciało znajdowało się w danym miejscu dłuższy czas, niesie dla osoby sprzątającej bardzo duże ryzyko. Jest ono związane z faktem, że niemal natychmiast po zgonie wydzielać się zaczynają bakterie gnilne, które z czasem bardzo się namnażają i stają niebezpieczne. Dodatkowe niebezpieczeństwo tkwi we wszystkich wydzielinach, płynach ustrojowych i fragmentach organicznych. Samodzielne sprzątanie ich może grozić zatruciem.

Oferujemy Państwu profesjonalne sprzątanie po zgonach. Wykonujemy nie tylko usuwanie brudu, ale także pomagamy uprzątnąć niepotrzebne sprzęty, przeprowadzamy dezynfekcję i ozonowanie – zabiegi te przywracają czystość mikrobiologiczną, usuwają brud, nieprzyjemny zapach, pleśń, grzyb, bakterie i wirusy. Po profesjonalnym sprzątaniu pomieszczenie jest czyste, bezpieczne i nie grozi zatruciem.

Sprzątanie po zgonie wykonujemy w pełnym poszanowaniu spokoju i trudnych chwil rodziny. Jeśli to konieczne, zabezpieczamy ślady organiczne i przekazujemy je policji.

Sprzątanie innych miejsc

Oprócz tego proponujemy Państwu sprzątanie wszystkich innych miejsc, z którymi trudno sobie poradzić. Kontenery, magazyny, zsypy, kanały – we wszystkich przywrócimy czystość. Zapraszamy klientów z Radomia, Warszawy, Piaseczna oraz wielu innych miejsc!

Szczegóły wykonania usługi

Sposób wykonania:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

Czas wykonania deratyzacji:

od 1 do 3 dni

Zasięg:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

Jak zamówić:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

Po każdej usłudze wystawiamy protokół pozabiegowy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.