Usuwanie alergenów

Alergicy nie mają łatwego życia, ale my mamy sposób, aby im ulżyć. Profesjonalny zabieg zwalczania alergenów ALLERGOFF® PRO zminimalizuje objawy choroby nawet na 6 miesięcy.

Zabieg usuwania alergenów ALLERGOFF® PRO – jak działa?

Do usuwania alergenów używamy profesjonalnego preparatu Allergoff®PRO. Posiada on innowacyjną budowę i wyjątkowe właściwości - ma postać koncentratu mikrokapsułek, we wnętrzu których umieszczono substancję czynną. To ona jest odpowiedzialna za neutralizowanie alergenów kurzu domowego. Cząsteczki kurzu zostają sklejone i stają się cięższe. Dzięki temu tracą możliwość unoszenia się w powietrzu – wcześniej tą właśnie drogą wziewną trafiały do organizmu alergika i wywoływały uciążliwe objawy.

Sklejone drobiny kurzu osiadają na podłożu – tu wystarczy już zwykłe sprzątanie, aby się ich pozbyć. W preparacie zastosowano ponadto technologię przedłużonego uwalniania – oznacza to, że zawartość kapsułek nie jest uwalniania w jednej chwili, lecz pękają one powoli. To dlatego jeden zabieg wystarcza na aż 6 miesięcy!

Jako nieliczni w Polsce mamy uprawnienia do wykonywania zabiegu – dzięki temu zyskują Państwo pewność, że zabieg przeprowadzony będzie w sposób właściwy i zapewni odpowiednie rezultaty.

Dezynfekcja

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie usuwania alergenów?

Jak wygląda zabieg ALLERGOFF® PRO?

Zabieg może być wykonywany tylko i wyłącznie przez osoby, które uzyskały certyfikat firmy ICB Pharma – producenta preparatu. Preparat jest rozpylany w całym pomieszczeniu w postaci lekkiej mgły. Osiada ona w każdym miejscu, nie tylko na podłodze, ale także na firanach, zasłonach, tapicerkach, dywanach, przedmiotach na półkach, książkach, maskotkach – czyli wszędzie tam, gdzie gromadzi się kurz. Natychmiast uwalniana jest substancja czynna, dzięki czemu błyskawicznie dochodzi do obniżenia poziomu alergenów w w powietrzu.

Dzięki temu znikają przykre objawy, jak katar, kaszel, atopowe zapalenie skóry, zapalenie spojówek, astma.

Kto powinien wykonać zabieg ALLERGOFF® PRO?

Zabieg szczególnie proponujemy:

 • osobom prywatnym, które same są alergikami na alergeny kurzu domowego bądź ktoś z ich domowników cierpi na tę przypadłość,
 • właścicielom hoteli, pensjonatów – certyfikat wystawiony przez nas może być częścią działań marketingowych,
 • dyrektorom placówek publicznych, urzędów, instytutów, bibliotek,
 • właścicielom gabinetów kosmetycznych, SPA.
 • Sposób wykonania: 

  Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez klienta
 • Termin wykonania: 

  od 1 do 3 dni
 • Zasięg: 

  Warszawa, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Nadarzyn, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.
 • Na nasze usługi udzielamy gwarancji! 

 • Jak zamówić: 

  Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912

Jesteś zainteresowany
usługą usuwania alergenów?

Wypełnij formularz lub zgłoś zamówienie na usługę przez telefon: 889 032 912
pon.-pt. 8:00 - 18:00 sobota 9:00 - 14:00