Zwalczanie kleszczy i meszek

ZWALCZANIE KLESZCZY I MESZEK – RADOM, WARSZAWA, PIASECZNO, KIELCE

Proponujemy Państwu skuteczną usługę zwalczania kleszczy i meszek, którą przeprowadzamy na terenie miast takich, jak Radom, Warszawa, Piaseczno, Kielce i wielu innych, których listę znajdą Państwo na dole strony. Mogą być Państwo pewni naszej rzetelności i skuteczności – wiele lat obecności na rynku naszej firmy to najlepsze potwierdzenie!

SZUKASZ KOMPLEKSOWEJ OPIEKI

W ZAKRESIE ZWALCZANIA KLESZCZY I MESZEK?

KLESZCZE – ZAGROŻENIE

Zagrożenie ze strony kleszczy jest bardzo poważne. Łatwo się na nie natknąć – czekają na swoje ofiary w wysokich trawach, zaroślach, na drzewach. Wystarczy się o roślinę otrzeć, aby kleszcz przedostał się na ciało człowieka.

Kleszcze roznoszą wiele chorób. Borelioza i kleszczowe zapalenie mózgu to najbardziej niebezpieczne i najczęściej występujące, choć nie jedyne.

MESZKI

ZAGROŻENIE

Meszki to niepozorne owady przypominające małe muszki, które są jednak dużo groźniejsze, niż większość owadów występujących w naszym kraju. W przeciwieństwie do much nie przenoszą chorób, ale ich ślina zawiera toksyczne substancje i jest silnie alergizująca.

Ugryzienie meszki jest bardzo bolesne. Wszystko przez to, że meszka rozcina skórę, a jej ślina zawiera substancje znieczulające i uniemożliwiające krzepnięcie krwi. Powodują one także, że rana po ugryzieniu goi się długo.

W przypadku osób nieuczulonych spotkanie z meszką skończy się bardzo bolesnym bąblem i raną, która będzie się goić dość długo. U alergików może dojść do bardzo silnej reakcji alergicznej, objawiającej się opuchlizną, gorączką, wymiotami, drgawkami, a nawet wstrząsem anafilaktycznym i śmiercią.

JAK ZWALCZYĆ LUB ODSTRASZYĆ KLESZCZE I MESZKI? MAMY SPOSOBY

Proponujemy Państwu zabieg, który uchroni Państwa przed ryzykiem kontaktu z kleszczami i meszkami. Zabieg przeprowadzić możemy zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz.

Najczęściej wykonujemy go za pomocą zamgławiania termicznego. Dzięki użyciu profesjonalnych zamgławiaczy generujących mgłę o bardzo małych i lekkich kropelkach, trucizna długo unosi się w powietrzu i dociera w zakamarki, w które nie dotarłby tradycyjny oprysk.

Wykonując zwalczanie kleszczy i meszek na zewnątrz, dodajemy do preparatów owadobójczych specjalne substancje na bazie glikolu i substancji oleistych, które powodują przyklejanie się trucizny do liści i zwiększają jej odporność na deszcz i niekorzystne warunki.

SZCZEGÓŁY

WYKONANIA USŁUGI

SPOSÓB WYKONANIA:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

CZAS WYKONANIA:

od 1 do 3 dni

ZASIĘG:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

NA NASZE USŁUGI UDZIELAMY GWARANCJI!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?