Zwalczanie kretów i nornic

Zwalczanie kretów i nornic (gazowanie kretów)

Nasza firma oferuje bardzo skuteczną usługę usuwania kretów i nornic, którą mogą poszczycić się nieliczni. Wśród różnych metod, które stosujemy, aby pozbyć się niechcianych lokatorów trawników i warzywniaków, na uwagę zasługuje gazowanie nor i korytarzy. Jest to unikatowa usługa, którą w ofercie mają tylko te firmy, które posiadają stosowne pozwolenia na jej wykonywanie. Do przeprowadzania gazowania są wymagane specjalistyczne szkolenia do stosowania środków ochrony roślin I i II kategorii toksyczności. Dzięki możliwości i umiejętności przeprowadzania tej usługi temu osiągamy 100% skuteczności w zabiegach takich jak:

Działanie środka polega na uwalnianiu w obecności wilgoci atmosferycznej trującego gazu, czyli fosforowodoru (zaliczanego do I kategorii gazów toksycznych-śmiertelnych). Dokładna penetracja tuneli powoduje likwidację aktywnych zwierząt, a martwe osobniki pozostawione w korytarzach odstraszają ewentualnych przybyszów na długi czas!

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie zwalczania kretów?

Zwalczanie kretów - Radom, Warszawa, Piaseczno - dlaczego warto?

Nasza firma od lat z powodzeniem zwalcza krety i karczowniki, w związku z czym mamy solidne doświadczenie. Zawsze przeprowadzamy analizę sytuacji i sprawdzamy, jaka metoda będzie najlepsza – co przekłada się na najwyższą skuteczność zabiegów. Oprócz gazowania korytarzy i nor stosujemy także pułapki, chwytacze, odstraszacze, wabiki oraz trutki. Wachlarz jest bardzo szeroki, ale dzięki dostępowi do wszystkich możliwych metod pracy jesteśmy w stanie dać Państwu gwarancję, że nasza usługa zakończy się pełnym powodzeniem.

Zapraszamy Państwa serdecznie do korzystania z naszych usług, a także naszej wiedzy, którą zawsze chętnie się dzielimy! Mogą Państwo na nas liczyć zarówno przed zabiegiem (przeprowadzamy analizy i tłumaczymy, jak będziemy pracować i dlaczego), jak i po zabiegu. Służymy wsparciem również w kwestii profilaktyki, dzięki której uda się Państwu zapobiec problemowi w przyszłości.

Szczegóły wykonania usługi

Sposób wykonania:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

Czas wykonania deratyzacji:

od 1 do 3 dni

Zasięg:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

Jak zamówić:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.