Zwalczanie kretów

Mają Państwo problem z niechcianym kretem na swojej posesji, działce, wypielęgnowanym trawniku czy w warzywniaku? Chcą zapobiec zniszczeniu konstrukcji ziemnych takich jak wały ziemne, przeciwpowodziowe, skarpy czy rowy przeciwpowodziowe? Mamy na to sposób.

Zwalczanie kretów i nornic (gazowanie kretów)

Nasza firma oferuje bardzo skuteczną usługę usuwania kretów i nornic, którą mogą poszczycić się nieliczni. Wśród różnych metod, które stosujemy, aby pozbyć się niechcianych lokatorów trawników i warzywniaków, na uwagę zasługuje gazowanie nor i korytarzy. Jest to unikatowa usługa, którą w ofercie mają tylko te firmy, które posiadają stosowne pozwolenia na jej wykonywanie. Do przeprowadzania gazowania są wymagane specjalistyczne szkolenia do stosowania środków ochrony roślin I i II kategorii toksyczności. Dzięki możliwości i umiejętności przeprowadzania tej usługi temu osiągamy 100% skuteczności w zabiegach takich jak:

- Zwalczanie kretów - które dopuszczone jest w ogrodach, uprawach ogrodniczych, szkółkach, lotniskach, nasypach hydrotechnicznych, a także obiektach sportowych.
- Zwalczanie karczowników - które dopuszczone jest jedynie na terenie ogrodów, sadów i upraw leśnych.

Działanie środka polega na uwalnianiu w obecności wilgoci atmosferycznej trującego gazu, czyli fosforowodoru (zaliczanego do I kategorii gazów toksycznych-śmiertelnych). Dokładna penetracja tuneli powoduje likwidację aktywnych zwierząt, a martwe osobniki pozostawione w korytarzach odstraszają ewentualnych przybyszów na długi czas!

Zwalczanie kretów - Radom, Warszawa, Piaseczno - dlaczego warto?


Nasza firma od lat z powodzeniem zwalcza krety i karczowniki, w związku z czym mamy solidne doświadczenie. Zawsze przeprowadzamy analizę sytuacji i sprawdzamy, jaka metoda będzie najlepsza - co przekłada się na najwyższą skuteczność zabiegów. Oprócz gazowania korytarzy i nor stosujemy także pułapki, chwytacze, odstraszacze, wabiki oraz trutki. Wachlarz jest bardzo szeroki, ale dzięki dostępowi do wszystkich możliwych metod pracy jesteśmy w stanie dać Państwu gwarancję, że nasza usługa zakończy się pełnym powodzeniem.

Zapraszamy Państwa serdecznie do korzystania z naszych usług, a także naszej wiedzy, którą zawsze chętnie się dzielimy! Mogą Państwo na nas liczyć zarówno przed zabiegiem (przeprowadzamy analizy i tłumaczymy, jak będziemy pracować i dlaczego), jak i po zabiegu. Służymy wsparciem również w kwestii profilaktyki, dzięki której uda się Państwu zapobiec problemowi w przyszłości.

Dezynfekcja

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie zwalczania kretów?

 • Sposób wykonania: 

  Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.
 • Termin wykonania: 

  od 1 do 3 dni.
 • Zasięg: 

  Warszawa, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.
 • Na nasze usługi udzielamy gwarancji! 

 • Jak zamówić: 

  Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912

Jesteś zainteresowany
usługą zwalczania kretów?

Wypełnij formularz lub zgłoś zamówienie na usługę przez telefon: 889 032 912
pon.-pt. 8:00 - 18:00 sobota 9:00 - 14:00