Zwalczanie kretów i nornic

ZWALCZANIE KRETÓW I NORNIC (GAZOWANIE KRETÓW)

Nasza firma oferuje bardzo skuteczną usługę usuwania kretów i nornic, którą mogą poszczycić się nieliczni. Wśród różnych metod, które stosujemy, aby pozbyć się niechcianych lokatorów trawników i warzywniaków, na uwagę zasługuje gazowanie nor i korytarzy. Jest to unikatowa usługa, którą w ofercie mają tylko te firmy, które posiadają stosowne pozwolenia na jej wykonywanie. Do przeprowadzania gazowania są wymagane specjalistyczne szkolenia do stosowania środków ochrony roślin I i II kategorii toksyczności. Dzięki możliwości i umiejętności przeprowadzania tej usługi temu osiągamy 100% skuteczności w zabiegach takich jak:

Działanie środka polega na uwalnianiu w obecności wilgoci atmosferycznej trującego gazu, czyli fosforowodoru (zaliczanego do I kategorii gazów toksycznych-śmiertelnych). Dokładna penetracja tuneli powoduje likwidację aktywnych zwierząt, a martwe osobniki pozostawione w korytarzach odstraszają ewentualnych przybyszów na długi czas!

SZUKASZ KOMPLEKSOWEJ OPIEKI

W ZAKRESIE ZWALCZANIA KRETÓW?

ZWALCZANIE KRETÓW - RADOM, WARSZAWA, PIASECZNO - DLACZEGO WARTO?

Nasza firma od lat z powodzeniem zwalcza krety i karczowniki, w związku z czym mamy solidne doświadczenie. Zawsze przeprowadzamy analizę sytuacji i sprawdzamy, jaka metoda będzie najlepsza – co przekłada się na najwyższą skuteczność zabiegów. Oprócz gazowania korytarzy i nor stosujemy także pułapki, chwytacze, odstraszacze, wabiki oraz trutki. Wachlarz jest bardzo szeroki, ale dzięki dostępowi do wszystkich możliwych metod pracy jesteśmy w stanie dać Państwu gwarancję, że nasza usługa zakończy się pełnym powodzeniem.
Zapraszamy Państwa serdecznie do korzystania z naszych usług, a także naszej wiedzy, którą zawsze chętnie się dzielimy! Mogą Państwo na nas liczyć zarówno przed zabiegiem (przeprowadzamy analizy i tłumaczymy, jak będziemy pracować i dlaczego), jak i po zabiegu. Służymy wsparciem również w kwestii profilaktyki, dzięki której uda się Państwu zapobiec problemowi w przyszłości.

SZCZEGÓŁY

WYKONANIA USŁUGI

SPOSÓB WYKONANIA:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

CZAS WYKONANIA DERATYZACJI:

od 1 do 3 dni

ZASIĘG:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

NA NASZE USŁUGI UDZIELAMY GWARANCJI!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?