Zwalczanie szkodników w sektorze rolniczym

Zaniedbania w zakresie profilaktyki i likwidowania szkodników w sektorze rolniczym mogą przyczynić się do ogromnych szkód. DDD Protect oferuje pełną ochronę przed szkodnikami w rolnictwie i zaprasza do skorzystania z usługi zwalczania szkodników drewna w sektorze rolniczym (Radom, Warszawa, Piaseczno).

Zwierzęta oraz rośliny są szczególnie narażone na atak drobnoustrojów oraz szkodników (owadów i gryzoni). Brak należytej ochrony może doprowadzić do cierpienia i wymierania zwierząt, a także strat w hodowli roślin. Przekłada się to bezpośrednio na straty finansowe. Dlatego konieczne jest wdrożenie odpowiedniej ochrony DDD. Ważne, aby powierzać to firmie z doświadczeniem.

Firma DDD Protect oferuje Państwu pełną ochronę i zwalczanie szkodników w sektorze rolniczym (Radom, Warszawa, Piaseczno). Wśród proponowanych przez nas usług są:

- dezynsekcja silosów,
- fumigacja zboża,
- dezynsekcja kurników, chlewów, obór, stajni i innych pomieszczeń,
- usuwania ptaszyńca kurzego, pleśniakowca lśniącego i much,
- deratyzacja.

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie zwalczania szkodników w sektorze rolniczym?

Dezynsekcja w rolnictwie

Do dezynsekcji stosujemy różne środki pozwalające nam na usunięcie owadów mogących w krótkim czasie zdziesiątkować stada kur. Najczęściej jednak są to metody integrowane – połączenie różnych metod przekłada się na najlepsze wyniki w zwalczaniu pasożytów, jak ptaszyniec czy pleśniakowiec.

Deratyzacja w rolnictwie

Proponujemy także deratyzację – skuteczne zwalczanie gryzoni zapobiega przenoszeniu chorób na zwierzęta i drób, myszy i szczury bowiem przenoszą mnóstwo bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów chorobotwórczych, które nie tylko osłabiają zwierzęta, pogarszają wskaźniki hodowli, ale często doprowadzają do dziesiątkowania stad i realnych strat finansowych. Likwidacja myszy i szczurów zapobiegnie też szkodom dotyczącym zapasów żywności związanych z występowaniem tych szkodników: nie tylko bowiem kradną jedzenie, ale w dodatku w krótkim czasie je zanieczyszczają. Zanieczyszczone odchodami i sierścią zbiory nadają się zazwyczaj tylko do utylizacji.

Deratyzacja proponowana przez DDD Protect to:

 • monitoring występowania gryzoni zgodnie z wymogami ISO, HACCP, BRC,
 • zabezpieczenia przed gryzoniami,
 • skuteczne zwalczanie gryzoni różnymi metodami (często połączonymi), w tym chemicznymi (trutki) oraz mechanicznymi (pułapki, chwytacze, lepy),
 • stała kontrola skuteczności prowadzonych działań i w razie konieczności ich modyfikacja,
 • utylizacja martwych gryzoni.
 • Sposób wykonania: 

  Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez klienta
 • Termin wykonania: 

  od 1 do 3 dni
 • Zasięg: 

  Warszawa, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Nadarzyn, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.
 • Na nasze usługi udzielamy gwarancji! 

 • Jak zamówić: 

  Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912

Jesteś zainteresowany
usługą zwalczania szkodników w sektorze rolniczym?

Wypełnij formularz lub zgłoś zamówienie na usługę przez telefon: 889 032 912
pon.-pt. 8:00 - 18:00 sobota 9:00 - 14:00