Zwalczanie szkodników w sektorze rolniczym

Zwalczanie szkodników w rolnictwie

Zwierzęta oraz rośliny są szczególnie narażone na atak drobnoustrojów oraz szkodników (owadów i gryzoni). Brak należytej ochrony może doprowadzić do cierpienia i wymierania zwierząt, a także strat w hodowli roślin. Przekłada się to bezpośrednio na straty finansowe. Dlatego konieczne jest wdrożenie odpowiedniej ochrony DDD. Ważne, aby powierzać to firmie z doświadczeniem w świadczeniu usługi zwalczanie szkodników w rolnictwie.

Firma DDD Protect oferuje Państwu pełną ochronę i zwalczanie szkodników w sektorze rolniczym (Radom, Warszawa, Piaseczno). Wśród proponowanych przez nas usług są:

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie zwalczania szkodników w sektorze rolniczym?

Dezynsekcja w rolnictwie

Do dezynsekcji stosujemy różne środki pozwalające nam na usunięcie owadów mogących w krótkim czasie zdziesiątkować stada kur. Najczęściej jednak są to metody integrowane – połączenie różnych metod przekłada się na najlepsze wyniki w zwalczaniu pasożytów, jak ptaszyniec czy pleśniakowiec.

Deratyzacja w rolnictwie

Proponujemy także deratyzację – skuteczne zwalczanie gryzoni zapobiega przenoszeniu chorób na zwierzęta i drób, myszy i szczury bowiem przenoszą mnóstwo bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów chorobotwórczych, które nie tylko osłabiają zwierzęta, pogarszają wskaźniki hodowli, ale często doprowadzają do dziesiątkowania stad i realnych strat finansowych. Likwidacja myszy i szczurów zapobiegnie też szkodom dotyczącym zapasów żywności związanych z występowaniem tych szkodników: nie tylko bowiem kradną jedzenie, ale w dodatku w krótkim czasie je zanieczyszczają. Zanieczyszczone odchodami i sierścią zbiory nadają się zazwyczaj tylko do utylizacji.

Deratyzacja proponowana przez DDD Protect to:

Szczegóły wykonania usługi

Sposób wykonania:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

Czas wykonania deratyzacji:

od 1 do 3 dni

Zasięg:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

Jak zamówić:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.