Uwaga Piaseczno! Dezynsekcja w super cenach

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów z Piaseczna przygotowaliśmy świetną ofertę dezynsekcji, czyli zwalczania szkodników. Poczytajcie, dlaczego warto skorzystać!

Mieszkańcy Piaseczna borykają się z wieloma problemami w kwestii ataków szkodników. Zwalczanie owadów w Piasecznie może być efektywne, podstawą jednak jest tu uczciwość firmy wykonującej zabiegi: stosowanie dobrych preparatów, inwestowanie w najnowszy sprzęt i uczestniczenie w wielu szkoleniach, które pozwalają ulepszać metody i utrzymywać jednocześnie konkurencyjne ceny. W DDD Protect działamy według najlepszych standardów i praktyk!

Zwalczanie prusaków i karaluchów – Piaseczno

Prusaki i karaluchy to zmora mieszkańców wielu miast Polski. Nie inaczej jest w Piasecznie. Nasza firma bardzo często odbiera telefony od zrozpaczonych mieszkańców, którzy albo zauważyli u siebie prusaka lub karalucha, albo walczą z nimi nieskutecznie własnymi siłami. Drugi przypadek zdarza się częściej. Wszystko przez błędne przekonanie, że bez prusaki i karaluchy bez problemu można usunąć domowymi sposobami i że jest to tańsze i równie skuteczne, co profesjonalna dezynsekcja. Niestety – nie jest to prawda. Odwlekanie profesjonalnej dezynsekcji prusaków i karaluchów daje im tylko czas na rozmnażanie, przez co po przyjeździe na miejsce często okazuje się, że populacja jest już ogromna. Rosną wówczas koszty dezynsekcji, wydłuża się też czas usunięcia prusaków czy karaluchów.

Prusaki i karaluchy są szczególnie często spotykanym problemem w blokach. Wystarczy jedna zapłodniona samica przyniesiona przez któregoś z lokatorów wraz z zakupami albo dostarczona wraz z podarowanymi meblami czy ubraniami, żeby rozpoczęła się inwazja.

Prusaki rozmnażają się bardzo szybko. Co gorsza, część z nich nigdy nie opuszcza kryjówek, w związku z czym zwalczyć je samodzielnie jest bardzo trudno. Nawet jeśli zastosujemy oprysk na te osobniki, które biegają po pokojach, ukryte będą odnawiać kolonię.

Jedynym wyjściem jest zastosowanie profesjonalnej dezynsekcji. W zwalczaniu prusaków i karaluchów stosujemy przede wszystkim żelowanie. Metoda ta polega na punktowym naniesieniu żelu w te miejsca, w których najczęściej spotykane są szkodniki. Żel jest przy tym bezbarwny, bezwonny, nieszkodliwy dla człowieka i biodegradowalny – może więc być z powodzeniem stosowany nie tylko w domach, ale i w szpitalach, hotelach, restauracjach i wielu innych miejscach, gdzie szczególnie ważne są nieuciążliwe i dyskretne zabiegi. Żel przyciąga prusaki i skłania je do jedzenia, chętnie też zanoszą go do osobników ukrytych w gnieździe. W ciągu 3 tygodni ginie cała populacja.

Zwalczanie mrówek – Piaseczno

Mrówki to problem bardzo często spotykany. Zwłaszcza w blokach przenoszą się szczególnie łatwo, wędrują kanałami wentylacyjnymi, klatkami schodowymi i innymi drogami, przenosząc się od mieszkania do mieszkania. Gdy już do niego trafią, nie ustają w poszukiwaniu drogi do kuchni. Zadowolą się w niej wszystkim, co ma dużą zawartość białka. Bardzo często są to niemal niewidoczne drobinki jedzenia, dlatego obecność mrówek nie świadczy o zaniedbaniach higienicznych. Mogą się one pojawić nawet w najbardziej czystej kuchni, nie jesteśmy w stanie bowiem wysprzątać wszystkiego idealnie.

Już pierwsze mrówki powinny być dla nas sygnałem, że należy zacząć działać. Podobnie bowiem do prusaków, mrówki także błyskawicznie się rozmnażają. Co więcej, nic nie da spryskiwanie ich ogólnodostępnymi preparatami, ponieważ kluczem do sukcesu w walce z nimi jest znalezienie gniazda i ukrytej w nim królowej. Bez tego walka jest skazana na niepowodzenie.

Dlatego najlepiej zamówić profesjonalne zwalczanie mrówek, czyli dezynsekcję mrówek. W DDD Protect wykonujemy ją najmniej uciążliwym, a zarazem najbardziej skutecznym sposobem, jakim jest żelowanie. Podobnie jak w przypadku usuwania prusaków i karaluchów w miejsca wędrówek mrówek umieszcza się bezbarwny żel. Mrówki go pobierają, stanowi bowiem dla nich atrakcyjne pożywienie. Ma w składzie wszystko, czego potrzebują, czyli białko i wodę, a także feromony. Wśród tych składników przemycona jest trucizna. Żel ten błyskawicznie trafia do królowej, dzięki czemu ginie ona, a wraz z nią cała populacja.

Zwalczanie pluskiew – Piaseczno

Zwalczanie pluskiew w Piasecznie staje się coraz częstsze. Problem z pluskwami nasila się jednak we wszystkich miastach, także poza granicami Polski. Pluskwy dzięki małym haczykom na odnóżach wędrują przyczepione do naszych ubrań, a przyniesione do domu lokują się w pobliżu łóżka. W nocy zaatakują niczego nieświadome śpiące osoby. Objawem żerowania są swędzące czerwone bąble układające się w linię prostą lub trójkąt widoczne w różnych miejscach na ciele.

Początkowo bąble mogą pojawiać się raz na czas, pluskwy bowiem nie każdej nocy piją krew. Z czasem, kiedy zacznie ich przybywać, bąbli będzie coraz więcej. Co grosza, objawy te często mylone są z alergiami i leczone zupełnie niewłaściwie. Tym bardziej że pluskwy długo umieją ukrywać się przed naszym wzrokiem i jeśli bąbli nie pokojarzymy z nimi, będziemy przez dłuższy czas nieświadomi ich obecności.

Zwalczenie pluskiew na własną rękę jest w zasadzie kompletnie niemożliwe. Wszystko przez fakt, że ukrywają się bardzo głęboko, a także błyskawicznie nabywają odporność na zastosowane środki trujące. Do ich zwalczania potrzebne są ogromne umiejętności i najlepsze preparaty. My pracujemy metodą trójfazową: prowadzimy trzy zabiegi trzema różnymi preparatami, dzięki czemu pluskwy nie są w stanie się na nie uodpornić. Wspomagająco używamy parownicy, która uśmierca także jaja. Zwalczamy pluskwy ze 100% skutecznością!

Odkomarzanie – Piaseczno

Komary są dokuczliwym problemem w Piasecznie. Sporo osób ma tu ogródki działkowe, mnóstwo jest domów z ogrodami, jest też sporo parków i skwerów. Wszędzie tam ludzie chcieliby odpocząć w spokoju. Niestety latem często jest to niemożliwe, a komary bardzo dają się we znaki.

Wiele osób myśli, że walka z komarami jest niemożliwa, przecież nie da się ich tak po prostu usunąć. A jednak w ofercie mamy odkomarzanie w Piasecznie. Dobry zabieg, który wykonany na kilku sąsiadujących posesjach czy działkach, a także w parkach pozwoli cieszyć się latem bez komarów. Jak to możliwe?

Wykonujemy odkomarzanie metodą ULV, czyli na zarośla, w których gnieżdżą się komary, rozpylamy silną truciznę. Jest ona wyrzucana w postaci mgiełki o maleńkich kropelkach pod ogromnym ciśnieniem. Tylko w taki sposób jest w stanie zarośla dokładnie spenetrować i uśmiercić znajdujące się w nich komary.

Zabieg jest szybki i bardzo skuteczny. Dzięki specjalnemu nośnikowi dodanemu do preparatu, przykleja się on do liści i staje odporny na deszcz o niskim i średnim natężeniu. Zazwyczaj jeden zabieg wystarcza na aż 8 tygodni!

Dezynsekcja – Piaseczno

Dezynsekcja (Piaseczno) oferowana przez naszą firmę to zabieg skuteczny, bez względu na to, z jak dużą populacją owadów mamy do czynienia. Zwalczamy właściwie wszystkie szkodniki, dlatego jeśli borykają się Państwo z którymkolwiek, także spoza tych wyżej wymienionych, zachęcamy do kontaktu. Stale inwestujemy w sprzęt, podnosimy naszą wiedzę na szkoleniach, na bieżąco jesteśmy z nowościami na rynku preparatów. Dzięki temu możemy oferować zabiegi jak najmniej uciążliwe, dające szybkie rezultaty, a jednocześnie zachowywać przy tym atrakcyjne ceny na każdą kieszeń. Zapraszamy serdecznie!