O nas

Działamy od 2010 roku

Od tego czasu nieustannie doskonalimy swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu kursach prowadzonych przez renomowane jednostki. Uczestniczyliśmy także w specjalistycznych szkoleniach z zakresu wykonywania usług DDD. Stałe podnoszenie poziomu wiedzy i naszych kwalifikacji przekłada się na wysoką jakość usług. Jesteśmy po prostu skuteczni, czego potwierdzeniem jest liczne grono stałych Klientów, którzy wiedzą, że nie zawodzimy!

Klienci DDD Protect

Wśród naszych Klientów są zarówno osoby prywatne, jak również instytucje, rolnicy i firmy z szeroko rozumianej branży spożywczej, dla których prowadzimy monitorowanie i zwalczanie szkodników oparte na założeniach międzynarodowych systemów jakościowych GMP/GHP, HACCP, IFS/BRC, AIB. Prowadzimy zintegrowany system nadzoru nad szkodnikami IPM w formie stałego monitoringu (możemy poszczycić się certyfikatem „Auditor wewnętrzny systemów GMP/GHP oraz HACCP wg ISO 22000:2005” wydanym przez TÜV SÜD Polska).

Skuteczność zabiegów DDD Protect

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów stosujemy wyłącznie preparaty renomowanych i sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od lat. Preparaty te zostały przez nas sprawdzone, dzięki czemu jesteśmy pewni za ich skuteczność.

Wszystkie środki posiadają karty charakterystyki i pozwolenia Ministerstwa Zdrowia. Zapewniamy przygotowanie i prowadzenie rzetelnej dokumentacji, sporządzanie protokołów wymaganych przez służby sanitarne oraz audytorów zewnętrznych.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC na kwotę 150 000,00 zł oraz stosowne certyfikaty uprawniające do stosowania środków biobójczych, w tym środków ochrony roślin oraz poświadczenia umiejętności przeprowadzania usług DDD. Pozostajemy w stałym kontakcie z Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym, instytucjami prowadzącymi konsultacje i szkolenia entomologiczne, firmami świadczącymi usługi z zakresu DDD oraz hurtowniami środków do DDD, co daje nam możliwość stosowania preparatów najwyższej klasy przy konkurencyjnych cenach.

JESTEŚMY CERTYFIKOWANĄ FIRMĄ, UDZIELAMY GWARANCJI NA NASZE USŁUGI!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.