Deratyzacja

Deratyzacja (Radom, Warszawa, Piaseczno) – są to zabiegi, mające na celu zwalczenie gryzoni i zabezpieczenie przed nimi obiektów.

Deratyzacja
(Radom, Piaseczno, Warszawa)

DDD Protect świadczy usługę deratyzacji w miastach takich, jak Radom, Piaseczno, Warszawa. Działamy także w mniejszych miastach i miejscowościach, których listę znajdą Państwo na dole.

W ramach deratyzacji (odszczurzania, zwalczania gryzoni: m.in. szczurów i myszy) oferujemy Państwu:

- zwalczanie gryzoni w formie monitoringu zgodnie z wymogami ISO, HACCP, BRC dla firm przemysłu spożywczego,
- profesjonalne zabezpieczenie obiektów przed gryzoniami poprzez stosowanie stacji deratyzacyjnych i chwytaczy żywołownych,
- zwalczanie gryzoni metodami chemicznymi (trutki w różnego rodzaju formulacjach - pasty, kostki, granulat, płyn) i mechanicznymi (chwytacze, pułapki, lepy),
- monitoring skuteczności zabezpieczeń, a także:
-zabezpieczanie, zwalczanie, ochrona, monitorowanie szkodników głównie gryzoni dla firm posiadającym sprzęt elektroniczny, komputery, serwerownie.

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie deratyzacji?

Deratyzacja (Radom, Piaseczno, Warszawa) – ważny i wymagany prawem zabieg

Aby utrzymać populację szczurów pod kontrolą, zabieg taki jak deratyzacja, jest wymagany przez prawo. Muszą ją przeprowadzać właściciele i zarządcy nieruchomości oraz punktów, których działalność wiąże się z żywnością. Tylko w ten sposób możemy mieszkać w miastach wolnych od groźnych i ekspansywnych gryzoni, co z kolei przekłada się na nasze bezpieczeństwo.

Problem gryzoni nie dotyczy tylko Polski – zmagają się z nim nawet największe i najbogatsze miasta świata, stąd zdecydowana walka rządów ze szczurami i myszami. A także odpowiednie zapisy prawne, które regulują te działania.

Czy gryzonie są niebezpieczne?

Niebezpieczeństwo związane ze szczurami i myszami wiąże się nie tylko ze zjadaniem i zanieczyszczaniem przez nie ogromnej ilości produktów żywnościowych, ale także z powodowaniem dużych zniszczeń. Gryzonie mogą uszkadzać konstrukcje budynków, instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne: powodują pożary i zalania w domach, budynkach mieszkalnych i innych lokalach gospodarczych, a nawet serwerowniach. Zagrożenie, jakie wynika z ich obecności, jest ogromne, dlatego deratyzacja jest tak ważnym zabiegiem, którego nie można ignorować. Co więcej, gryzonie błyskawicznie się rozmnażają, a deratyzacja pomaga kontrolować liczbę populacji myszy i szczurów na danym terenie.

Szczury i myszy stanowią ogromne zagrożenie dla zdrowia ludzkiego, szczególnie dla dzieci, osób starszych oraz osób o osłabionym układzie odpornościowym. Gryzonie, oprócz tego, że niszczą dobra materialne, przenoszą także choroby odzwierzęce, pasożyty, bakterie i inne drobnoustroje. Kontakt z gryzoniami wywołuje również problemy zdrowotne związane z astmą i reakcjami alergicznymi. Dlatego deratyzacja czyli odszczurzanie to zabieg absolutnie niezbędny, aby utrzymać populacje szczurów pod kontrolą i uniknąć problemów gospodarczych i zdrowotnych.

Deratyzacja (Radom, Warszawa, Piaseczno) – od profesjonalistów

Ważne, aby deratyzację przeprowadzać w sposób profesjonalny, a więc efektywnie i zgodnie z prawem. Deratyzację warto powierzyć profesjonalnej firmie, bo tylko taka wie, jak ją przeprowadzić, aby dała dobre rezultaty. Deratyzacja powinna być przeprowadzana środkami o potwierdzonej skuteczności, posiadającymi odpowiednie certyfikaty, a także w sposób bezpieczny np. dla czworonogów, ale także dla ludzi. Firma DDD Protect dodatkowo dokona szczegółowych oględzin miejsca, zlokalizuje wszelkie ubytki w murach, odpowiednio oznaczy deratyzowane miejsce.

Pamiętać też należy o usuwaniu martwych gryzoni już w trakcie samej deratyzacji, gdyż mogą one stanowić zagrożenie dla zdrowia. Zajmiemy się i tym. A po zabiegu wystawimy wszelkie stosowne zaświadczenia. Nasi pracownicy zadbają, aby na danym terenie myszy i szczury się nie pojawiały. Mamy na to wiele środków, dzięki czemu mogą Państwo czuć się bezpiecznie. To nie tylko trutki, ale też różnego rodzaju pułapki. Wszystkie są przygotowane tak, aby zwabić te sprytne gryzonie i nie dać im szansy na ucieczkę. Mogą nam Państwo zaufać. Zapraszamy!

Zgodnie z ustawą o czystości gmin deratyzacja jest obowiązkiem administratorów, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. DDD Protect poleca usługę deratyzacji w miastach Radom, Warszawa, Piaseczno i in.

 • Sposób wykonania: 

  Deratyzacja wykonywana jest w miejscu wskazanym przez klienta.
 • Czas wykonania dezynfekcji: 

  od 1 do 3 dni
 • Zasięg: 

  Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.
 • Po każdej usłudze deratyzacji wystawiamy protokół pozabiegowy 

 • Jak zamówić: 

  Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912

Jesteś zainteresowany
usługą deratyzacji?

Wypełnij formularz lub zgłoś zamówienie na usługę przez telefon: 889 032 912
pon.-pt. 8:00 - 18:00 sobota 9:00 - 14:00