Dezynsekcja – pluskwy, prusaki – Warszawa, Radom

DEZYNSEKCJA (RADOM, PIASECZNO, WARSZAWA, KIELCE)

Dezynsekcja, czyli profesjonalne zwalczanie szkodników, jest to usługa kierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. W DDD Protect wykonujemy ją od wielu lat, dzięki czemu wiemy, jak ją przeprowadzać, aby była skuteczna. Dzięki temu nasza dezynsekcja obejmuje zabiegi takie, jak:

Do korzystania z dezynsekcji zapraszamy mieszkańców miast takich, jak Radom, Warszawa i Piaseczno, ale też wielu innych w okolicach, których lista znajduje się poniżej.

SZUKASZ FIRMY DDD

DO WYKONANIA DEZYNSEKCJI SZKODLIWYCH OWADÓW?

METODY DEZYNSEKCJI

W procesie dezynsekcji zazwyczaj stosujemy jedną z trzech metod:

DEZYNSEKCJA OPRYSKOWA

Jest to skuteczny sposób pozbycia się owadów z pomieszczeń mieszkalnych, hal i magazynów oraz innych lokali użytkowych. Preparat trujący wykorzystywany do dezynsekcji ustalamy indywidualnie i dostosowujemy do potrzeb oraz specyfiki obiektu, dzięki czemu zabieg jest maksymalnie skuteczny. W trosce o bezpieczeństwo ludzi i zwierząt używamy wyłącznie sprawdzonych preparatów renomowanych firm, dzięki czemu jesteśmy pewni sukcesu, ale też nie narażamy nikogo na ryzyko. Oprysk wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości opryskiwaczy ręcznych i spalinowych, które są przede wszystkim dostępne tylko dla profesjonalnych firm.

ZAMGŁAWIANIE METODĄ ULV

To metoda dezynfekcji, do której o zabieg, który przeprowadzamy wydajnym zamgławiaczem i renomowanymi preparatami. Generator zimnej mgły zamienia substancję trującą na aerozol o mikroskopijnych kropelkach, która z kolei jest wypuszczana pod ogromnym ciśnieniem i dokładnie wypełnia całe pomieszczenie (wielkość cząsteczki to zaledwie ok. 10-50 um). W składzie jest też nośnik, który umożliwia przyczepienie cząsteczek preparatu do każdej powierzchni pomieszczenia. W ten sposób preparat jest rozprowadzany po całym pomieszczeniu, na trzech płaszczyznach: podłoga oraz ściany i sufit, a przede wszystkim w najmniejszych szczelinach, w których chowają się szkodniki. Zamgławianie ULV jest metodą stosowaną w walce z różnymi szkodnikami.

ŻELOWANIE

Żelowanie to dyskretna i skuteczna metoda zwalczania karaluchów i mrówek, która polega na punktowym wykładaniu żelu w miejsca występowania szkodników. Żel ten zawiera białko, wodę, feromony i długo działający preparat owadobójczy – dzięki takiemu składowi stanowi atrakcyjne pożywienie i jest chętnie zjadany przez owady. Jest przy tym bezwonny i bezpieczny dla ludzi i zwierząt, co z kolei sprawia, że stosujemy go zawsze, gdy jest to możliwe. Żel działa na prusaki, karaluchy, ale także na mrówki. Dezynsekcja żelowa może być przeprowadzana w obecności ludzi pracujących w pomieszczeniach bez konieczności przerywania pracy. Polecamy nie tylko w mieszkaniach, ale także w szpitalach, firmach, sklepach i in.

DEZYNSEKCJA

ZALECENIA

Dezynsekcja kontaktowa (oprysk) – jest stosowana przeciwko wszystkim owadom – zalecana jest 1 godzina wzmożonej ostrożności po wykonaniu oprysku. Warto pamiętać, aby przed zabiegiem zabezpieczyć sprzęty RTV i AGD oraz inne sprzęty elektroniczne, a także zabezpieczyć żywność.

Zamgławianie ULV – wymaga opuszczenia pomieszczenia na 12-48 h przez ludzi i zwierzęta. Pamiętać trzeba o zabezpieczeniu żywności oraz zabawek i przedmiotów, z którymi styczność mają zwierzęta. Plusem zamgławiania jest fakt, że nie moczy powierzchni i nie uszkadza sprzętów, dzięki czemu jest metodą bezpieczniejszą.

Żelowanie – brak konkretnych zaleceń, gdyż metoda jest w pełni bezpieczna dla ludzi. Żel jest wykładany punktowo, a jego skład nie szkodzi ludziom i zwierzętom, ani nie stanowi zagrożenia dla powierzchni.

WARTO!

Jeśli masz wątpliwości, czy warto zamówić profesjonalną dezynsekcję, czy może walczyć ze szkodnikami domowymi sposobami, zadzwoń do nas. Profesjonalna dezynsekcja to oszczędność czasu i pieniędzy, ale także gwarancja powodzenia. My wiemy, jak wykonać dezynsekcję, abyś pozbył się szkodliwych owadów. Zrobimy to szybko i najlepszą metodą, jaka jest dla danego przypadku dostępna.

SZCZEGÓŁY

WYKONANIA USŁUGI DEZYNSEKCJI

SPOSÓB WYKONANIA:

Usługa dezynsekcji (Radom, Warszawa, Piaseczno) wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

CZAS WYKONANIA DEZYNSEKCJI:

od 1 do 3 dni

ZASIĘG:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

NA NASZE USŁUGI UDZIELAMY GWARANCJI!

SPRAWDŹ DOKŁADNĄ OFERTĘ

ZWALCZANIE KLESZCZY I MESZEK

Sprawdź

ZWALCZANIE SZKODNIKÓW W SEKTORZE ROLNICZYM

Sprawdź

ZWALCZANIE PRUSAKÓW I KARALUCHÓW

Sprawdź

ZWALCZANIE SZKODNIKÓW DREWNA

Sprawdź

USUWANIE GNIAZD OS I SZERSZENI

Sprawdź

USUWANIE BARSZCZU SOSNOWSKIEGO

Sprawdź

ODKOMARZANIE

Sprawdź

ZWALCZANIE PLUSKIEW

Sprawdź