Dezynsekcja

Dezynsekcja w miastach takich, jak Radom, Warszawa, Piaseczno to usługa zwalczania szkodników wymierzona owady dorosłe, jaja i larwy. Przeprowadzamy ją ze względów sanitarnych i gospodarczych. Zapraszamy!

Dezynsekcja
(Radom, Warszawa, Piaseczno)

W ramach dezynsekcji zwalczamy wszelkie możliwe szkodniki, w tym:

- karaluchy, prusaki, karaczany,
- pluskwy, wszy, pchły,
- muchy, meszki, komary,
- mole ubraniowe, mole spożywcze,
- mrówki, pająki, kleszcze,
- osy, szerszenie,
- rybiki cukrowe, trojszyki,
- szubaki smirnova, żywiaki chlebowce.

Do korzystania z dezynsekcji zapraszamy mieszkańców miast takich, jak Radom, Warszawa, Piaseczno, ale też wielu innych. Ich lista znajduje się poniżej.

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie dezynsekcji szkodliwych owadów?

Metody dezynsekcji

W procesie dezynsekcji zazwyczaj stosujemy jedną z trzech metod:

Dezynsekcja opryskowa i zamgławianie

Skuteczny i szybki sposób pozbycia się pasożytów z pomieszczeń mieszkalnych, hal, magazynów i innych lokali użytkowych. Rodzaj i forma substancji czynnej wykorzystywanej w roztworze ustalane są indywidualnie i dostosowywane do potrzeb i specyfiki obiektu (gatunek, wielkość populacji, stan sanitarny). W trosce o bezpieczeństwo ludzi i zwierząt używamy wyłącznie bezpiecznych i sprawdzonych preparatów renomowanych firm, z którymi współpracujemy od lat.

Oprysk wykonujemy przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i spalinowych. W zamgławianiu (zadymianiu) stosujemy wysoce wydajne zamgławiacze PULSFOG i IGEBA.

Zamgławianie metodą ULV

Obejmuje zabieg przestrzenny wykonywany w technologii ULV (Ultra Low Volume – Bardzo Niska Objętość). Technologia ULV technologia umożliwia wypełnienie pomieszczenia bardzo drobną mgiełką wytworzoną z preparatu chemicznego i nośnika (wielkość cząsteczki ok 10-50 um). Wytworzony aerozol penetruje całą przestrzeń pomieszczenia, w którym wykonywany jest zabieg dezynsekcji, a nośnik umożliwia bezpieczne przyczepienie cząsteczek preparatu do powierzchni pomieszczenia. W ten sposób rozprowadzany jest preparat w całym pomieszczeniu na trzech płaszczyznach: podłoga, ściana i sufit.

Zabieg przeprowadzany jest tzw. mikrokroplą.

Zamgławianie "ULV" jest często stosowaną metodą w walce z pluskwami domowymi, pchłami, wszami.

Żelowanie

Dyskretna i skuteczna metoda zwalczania karaluchów i mrówek, polegająca na punktowym wykładaniu żelu w trudno dostępne, ukryte miejsca. Żel jest trutką, zawierającą pokarm, substancje wabiące (atraktanty pokarmowe) i długo działający insektycyd. Składniki żeli są tak dobrane, że często są smaczniejsze dla szkodników niż inne produkty pokarmowe znajdujące się w pomieszczeniu. Insektycydy zawarte w żelach działają zabójczo na owady po spożyciu, natomiast w stosunku do ludzi i zwierząt domowych wykazują wyjątkowo niską toksyczność.

Preparaty żelowe rozmieszczane są w specjalnych karmikach dla owadów. Żel działa na najbardziej odporne rasy karaczanów. Oparty jest na wieloskładnikowej substancji chemicznej, na którą karaczany nie wytworzyły odporności. Owady wabione są do miejsc w których został wyłożony preparat. Dezynsekcja żelowa może być przeprowadzana w obecności ludzi pracujących w pomieszczeniach bez konieczności przerywania pracy.

Inne zabiegi dezynsekcji i dezynfekcji

 • monitorowanie owadów biegających, stosowanie detektorów odławiających,
 • montaż insekt monitorów,
 • fumigacja (gazowanie).

Zalecenia dezynsekcyjne

 • dezynsekcja kontaktowa (oprysk) – stosowana przeciwko wszystkim owadom – zalecana jest 1 godzina wzmożonej ostrożności po wykonaniu oprysku.
 • zamgławianie ULV – wymaga opuszczenia pomieszczenia na 12-48 h.
 • żelowanie – najbezpieczniejszy i najmniej uciążliwy rodzaj dezynsekcji stosowany przeciwko prusakom, karaluchom i mrówkom – nie wymaga wychodzenia z domu czy biura.

Oferta dezynfekcji

Odkomarzanie

Usuwanie gniazd os i szerszeni

Zwalczanie kleszczy i meszek

Zwalczanie prusaków i karaluchów

Zwalczanie pluskiew

Usuwanie barszczu Sosnowskiego

Zwalczanie szkodników w sektorze rolniczym

Szukasz kompleksowej opieki
w zakresie DEZYNSEKCJI?

 • Sposób wykonania dezynsekcji: 

  Usługa dezynsekcji (Radom, Warszawa, Piaseczno) wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.
 • Czas wykonania dezynfekcji: 

  od 1 do 3 dni
 • Zasięg: 

  Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.
 • Na nasze usługi udzielamy gwarancji! 

 • Jak zamówić: 

  Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912

Jesteś zainteresowany
usługą dezynsekcji?

Wypełnij formularz lub zgłoś zamówienie na usługę przez telefon: 889 032 912
pon.-pt. 8:00 - 18:00 sobota 9:00 - 14:00