Ozonowanie

Ozonowanie – Radom, Warszawa, Piaseczno i in.

Zapraszamy Państwa do korzystania z usługi ozonowania (Radom, Warszawa, Piaseczno). Jest to niezwykle skuteczny zabieg, który wykonujemy renomowanym sprzętem najlepszych producentów, bardzo wydajnym. Dzięki temu zabiegi są szybkie i skuteczne. Jesteśmy na rynku od wielu lat, mamy grono stałych klientów, do którego i Państwa zapraszamy!

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie ozonowania?

Ozon – właściwości

Ozon to gaz złożony z trzech atomów tlenu o niebieskawym kolorze. Jego zapach przypomina świeże powietrze po burzy. Jest niepalny (chociaż może podtrzymywać proces spalania), dobrze rozpuszcza się w wodzie i przy tym jest dość nietrwały.

Ozon powstaje w naturalny sposób w atmosferze ziemskiej. Może być także produkowany przez specjalne urządzenia, np. generatory ozonu. Jego skuteczność wynika z wchodzenia w reakcję ze związkami organicznymi (pleśń, grzyby, wirusy, bakterie, alergeny) i ich całkowitej likwidacji. Podczas procesu rozkładania ozonu uwalniana jest cząsteczka tlenu, która po połączeniu ze związkami chemicznymi neutralizuje je. Reakcja ta nazywana jest ozonowaniem.

Ozonowanie sprawia, że powietrze staje się czyste i świeże, jest pozbawione wirusów, bakterii i innych substancji zagrażających ludzkiemu zdrowiu. Ozonowanie stosowane jest nie tylko po to, by zdezynfekować powietrze, ale także w celu usunięcia wszelkich nieprzyjemnych zapachów. Badania naukowe wykazały, że działanie bakteriobójcze ozonu jest prawie 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Ponadto już niewielkie stężenie tego gazu likwiduje bakterie, wirusy, grzyby itp. w ciągu zaledwie kilku minut.

Używamy tylko i wyłącznie profesjonalnego oraz renomowanego sprzętu firmy TRIOXYGEN, co pozwala na dezynfekcje w 100%

Zastosowanie ozonowania

Ozonowanie skutecznie usuwa:

Czynniki wpływające na efekty dezynfekcji

Stosując metody chemiczne środki dobiera się indywidualnie do danego problemu. Bezpośredni wpływ na skutek dezynfekcji ma w szczególności:

Ozonowanie (Radom, Warszawa, Piaseczno) – oferta

Polecamy ozonowanie:

Szczegóły wykonania usługi

Sposób wykonania:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

Czas wykonania deratyzacji:

od 1 do 3 dni

Zasięg:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

Jak zamówić:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.