Ozonowanie

OZONOWANIE – RADOM, WARSZAWA, PIASECZNO, KIELCE I IN.

Zapraszamy Państwa do korzystania z usługi ozonowania (Radom, Warszawa, Piaseczno, Kielce). Jest to niezwykle skuteczny zabieg, który wykonujemy renomowanym sprzętem najlepszych producentów, bardzo wydajnym. Dzięki temu zabiegi są szybkie i skuteczne. Jesteśmy na rynku od wielu lat, mamy grono stałych klientów, do którego i Państwa zapraszamy!

SZUKASZ KOMPLEKSOWEJ OPIEKI

W ZAKRESIE OZONOWANIA?

OZON – WŁAŚCIWOŚCI

Ozon to gaz złożony z trzech atomów tlenu o niebieskawym kolorze. Jego zapach przypomina świeże powietrze po burzy. Jest niepalny (chociaż może podtrzymywać proces spalania), dobrze rozpuszcza się w wodzie i przy tym jest dość nietrwały.

Ozon powstaje w naturalny sposób w atmosferze ziemskiej. Może być także produkowany przez specjalne urządzenia, np. generatory ozonu. Jego skuteczność wynika z wchodzenia w reakcję ze związkami organicznymi (pleśń, grzyby, wirusy, bakterie, alergeny) i ich całkowitej likwidacji. Podczas procesu rozkładania ozonu uwalniana jest cząsteczka tlenu, która po połączeniu ze związkami chemicznymi neutralizuje je. Reakcja ta nazywana jest ozonowaniem.

Ozonowanie sprawia, że powietrze staje się czyste i świeże, jest pozbawione wirusów, bakterii i innych substancji zagrażających ludzkiemu zdrowiu. Ozonowanie stosowane jest nie tylko po to, by zdezynfekować powietrze, ale także w celu usunięcia wszelkich nieprzyjemnych zapachów. Badania naukowe wykazały, że działanie bakteriobójcze ozonu jest prawie 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Ponadto już niewielkie stężenie tego gazu likwiduje bakterie, wirusy, grzyby itp. w ciągu zaledwie kilku minut.

Używamy tylko i wyłącznie profesjonalnego oraz renomowanego sprzętu firmy TRIOXYGEN, co pozwala na dezynfekcje w 100%

ZASTOSOWANIE

OZONOWANIA

Ozonowanie skutecznie usuwa:

 • pleśń i grzyby – trwale niszczy grzyby, grzybnie oraz formy przetrwalnikowe niebezpieczne dla zdrowia osób przebywających w ich otoczeniu. Likwiduje pleśń na ścianach i usuwa nieprzyjemny zapach stęchlizny.
 • roztocza – niebezpieczne dla zdrowia, są przyczyną ataków astmy, alergii, osłabienia. Stężenie ozonu powyżej 0,05 ppm likwiduje je całkowicie.
 • drobnoustroje – giną już od kontaktu z bardzo niewielką ilością ozonu. Dzięki temu nie istnieje niebezpieczeństwo zakażenia bakteryjnego, groźnych chorób, gnicia żywności i pojawiania się nieprzyjemnego zapachu.
 • pyłki kwiatowe – tlen, który uwalniany jest, gdy ozon się rozkłada, neutralizuje uciążliwe dla zdrowia właściwości pyłków kwiatowych i zapobiega alergiom, podrażnieniom gardła, nosa czy oczu.
 • odór papierosowy – liczne, groźne dla zdrowia związki chemiczne po kontakcie z ozonem utleniają się do związków mniej szkodliwych i pozbawionych duszącej woni nikotyny. Ozon jest także skuteczny w pomieszczeniach, w których odór papierosów wniknął w meble, ściany oraz samochodach z przesiąkniętą dymem tapicerką.
  związki pierścieniowe oraz ich pochodne – używane są jako rozpuszczalniki organiczne do lakierów i farb. Mają właściwości rakotwórcze i są zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia. Ozonowanie wywołuje rozpad pierścienia węglowego i utlenienie powstałych związków prostych do dwutlenku węgla, wody oraz tlenków pierwiastków wchodzących w skład pochodnych.

OZONOWANIE (RADOM, WARSZAWA, PIASECZNO, KIELCE ) – OFERTA

Polecamy ozonowanie:

 • po zmarłym, chorym, po zalaniu, pożarze,
 • piwnic, pomieszczeń socjalnych, teatrów, kin, kasyn,
 • mieszkań, szkół,przedszkoli, hoteli, restauracji, pubów, domków wypoczynkowych,
 • hal, pomieszczeń produkcyjnych, magazynów, hurtowni,
 • samochodów, ciężarówek, kempingów, klimatyzacji,
 • sal treningowych, siłowni, fitness klubów,
 • sortowni owoców, hurtowni warzyw-owoców,
 • aresztów, więzień, noclegowni, placówek wojskowych (koce, materace, prześcieradła).

CZYNNIKI WPŁYWAJĄCE NA EFEKTY DEZYNFEKCJI

Stosując metody chemiczne środki dobiera się indywidualnie do danego problemu. Bezpośredni wpływ na skutek dezynfekcji ma w szczególności:

 • rodzaj powierzchni,
 • stężenie czynnika,
 • jego formulacja,
 • temperatura,
 • czas działania.

SZCZEGÓŁY

WYKONANIA USŁUGI

SPOSÓB WYKONANIA:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

CZAS WYKONANIA :

od 1 do 3 dni

ZASIĘG:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

NA NASZE USŁUGI UDZIELAMY GWARANCJI!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?