Zwalczanie kun i łasicowatych

Kuny i łasice są zwierzętami, które mogą spowodować znaczne szkody w gospodarstwie domowym czy też w hodowlach, zakładach produkcyjnych, lub magazynach. W celu pozbycia się problemu oferujemy Państwu profesjonalne odławianie kun i łasicowatych (Radom, Warszawa, Piaseczno).

Odławianie, odstraszanie kun i łasicowatych – Radom, Warszawa, Piaseczno

Samodzielne schwytanie kuny czy innego zwierzęcia z rodziny łasicowatych jest bardzo trudne. Są to zwierzęta dość inteligentne, a przy tym bardzo ostrożne. Analizują sytuację i perfekcyjnie unikają zagrożeń. Bardzo trudno jest schwytać kunę do klatki, bez względu na to, jak atrakcyjną przynętę się zastosuje; kuna szybko spostrzeże, że dźwiękowy odstraszacz nie stanowi dla niej zagrożenia, przyzwyczai się też do mającego ją odstraszyć zapachu.

DDD Protect jest w stanie zapewnić Państwu najwyższą skuteczność działania. Mamy takie sposoby, dzięki którym kuny i łasicowate nie mają szans. Działamy zgodnie z przepisami prawa, a po złapaniu zwierząt wywozimy je w miejsca, w których nie stanowią one zagrożenia. Stosujemy opryski odstraszające własną mieszanką ziołową wokół całego domu oraz terenu przynależnego. Działamy na terenie Radomia, Piaseczna, Warszawy i wielu innych miast w okolicy.

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie zwalczania kun i łasicowatych?

Oferta zwalczania kun

W DDD Protect posiadamy profesjonalne sposoby radzenia sobie z kunami i łasicowatymi. Stosujemy wypróbowane przynęty, posiadamy specjalne pułapki, a także metody chemiczne, które wypróbowaliśmy już w dziesiątkach realizacji zakończonych sukcesem. Wiemy, jak to robić! Oferujemy Państwu:

 • odławianie kun i łasicowatych metodą fizyczną i mechaniczną (pułapki żywołowne),
 • opryski z feromonem odstraszającym (specjalistyczny zabieg zamgławiania poddasza opryskiem feromonowym, zewnętrznej części budynku wraz z podbitką dachu oraz możliwymi wejściami kuny .Dodatkowo wykonujemy opaskę zabezpieczającą wokół budynku) Feromon bardzo silnie działa na układ nerwowy kuny leśnej i domowej dzięki czemu Państwa dom będzie źle kojarzony z miejscem bytowania,

Każdorazowo przed przystąpieniem do akcji analizujemy sytuację i zbieramy dokładny wywiad. Dopiero wtedy dobieramy metody, które uważamy za najskuteczniejsze w danej sytuacji.

Dlaczego należy zwalczać kuny i łasicowate?

Kuny i łasice są zwierzętami, które zasiedlają budynki gospodarskie, poddasza i strychy domów, często też przedostają się na tereny zakładów przetwarzających żywność i zakładów hodowlanych. Są zwierzętami zwinnymi i trudnymi do złapania, mogą wyrządzić poważne szkody – między innymi przegryzają kable w samochodach, zagryzają mniejsze zwierzęta, powodują zanieczyszczenia, przenoszą choroby.

Szukają schronienia i dobrych warunków do życia i rozrodu w naszych domach, przez co wyrządzają wiele szkód. Niszczą poszycie dachowe, ocieplenie budynku, elewację, instalacje, budują kryjówki, do których znoszą różne nieczystości. Kuny są w stanie doprowadzić do dużych zniszczeń dachu, którego naprawa może wiązać się z ogromnymi kosztami.

 • Sposób wykonania: 

  Usługa odławiania kun i łasicowatych wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.
 • Czas wykonania odławiania kun i łasicowatych: 

  od 1 do 3 dni (lub dłużej, w zależności od przebiegu).
 • Zasięg: 

  Radom, Warszawa, Piaseczno, Lublin, Łódź, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.
 • Na nasze usługi udzielamy gwarancji! 

 • Jak zamówić: 

  Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912

Jesteś zainteresowany
usługą zwalczania kun i łasicowatych?

Wypełnij formularz lub zgłoś zamówienie na usługę przez telefon: 889 032 912
pon.-pt. 8:00 - 18:00 sobota 9:00 - 14:00