Zwalczanie kun i łasicowatych

Zwalczanie kun i łasicowatych – Radom, Warszawa, Kielce,Lublin

Samodzielne zwalczanie kun i łasicowatych jest bardzo trudne. Są to zwierzęta dość inteligentne, a przy tym bardzo ostrożne, dlatego walka z nimi to prawdziwe wyzwanie. Analizują sytuację i perfekcyjnie unikają zagrożeń, stąd trudno jest schwytać kunę do klatki. Kuna szybko spostrzeże, że dźwiękowy odstraszacz nie stanowi dla niej zagrożenia, przyzwyczai się też do mającego ją odstraszyć zapachu. Zwalczanie kun i łasicowatych bez pomocy profesjonalnej firmy najczęściej się nie udaje, dlatego proponujemy nasze usługi.

DDD Protect jest w stanie zapewnić Państwu najwyższą skuteczność działania. Mamy takie sposoby, dzięki którym kuny i łasicowate nie mają szans. Działamy zgodnie z przepisami prawa, a po złapaniu zwierząt wywozimy je w miejsca, w których nie stanowią one zagrożenia. Stosujemy opryski własnym feromonem odstraszającym, który rozprowadzamy wokół całego domu oraz terenu przynależnego, który ma za zadanie odstraszyć kuny i łasice. Działamy na terenie Radomia, Piaseczna, Warszawy ,Kielc ,Lublina i wielu innych miast w okolicy.

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie zwalczania kun i łasicowatych?

Zwalczanie kun i łasicowatych – jak to robimy?

W DDD Protect posiadamy profesjonalne sposoby na zwalczanie kun i łasicowatych. Stosujemy wypróbowane przynęty, posiadamy specjalne pułapki, a także metody chemiczne, które wypróbowaliśmy już w dziesiątkach realizacji zakończonych sukcesem. Wiemy, jak to robić! Oferujemy Państwu:

Każdorazowo przed przystąpieniem do akcji analizujemy sytuację i zbieramy dokładny wywiad. Dopiero wtedy dobieramy metody, które uważamy za najskuteczniejsze w danej sytuacji.

zwalczanie odławianie odstraszanie kun Warszawa Radom Kielce Lublin Polska

Dlaczego należy zwalczać kuny i łasicowate?

Kuny i łasice są zwierzętami, które zasiedlają budynki gospodarskie, poddasza i strychy domów, zakłady przetwarzające żywność i hodowlane. Są zwierzętami zwinnymi i trudnymi do złapania, mogą wyrządzić poważne szkody – między innymi przegryzają kable w samochodach, zagryzają mniejsze zwierzęta, powodują zanieczyszczenia, przenoszą choroby.

Szukają schronienia i dobrych warunków do życia i rozrodu w naszych domach, przez co wyrządzają wiele szkód. Niszczą poszycie dachowe, ocieplenie budynku, elewację, instalacje, budują kryjówki, do których znoszą różne nieczystości. Kuny są w stanie doprowadzić do dużych zniszczeń dachu, którego naprawa może wiązać się z ogromnymi kosztami.

kuna domowa zwalczanie kuny odstraszanie kun Warszawa Kielce Radom Lublin Polska

Sposób wykonania:

Usługa odławiania kun i łasicowatych wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

Czas wykonania deratyzacji:

od 1 do 3 dni (lub dłużej, w zależności od przebiegu).

Zasięg:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

Jak zamówić:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.