Zwalczanie kun i łasicowatych

ZWALCZANIE I ODŁAWIANIE KUN I ŁASICOWATYCH – RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, KIELCE, LUBLIN

Samodzielne zwalczanie kun i łasicowatych jest bardzo trudne. Są to zwierzęta dość inteligentne, a przy tym bardzo ostrożne, dlatego walka z nimi to prawdziwe wyzwanie. Analizują sytuację i perfekcyjnie unikają zagrożeń, stąd trudno jest schwytać kunę do klatki. Kuna szybko spostrzeże, że dźwiękowy odstraszacz nie stanowi dla niej zagrożenia, przyzwyczai się też do mającego ją odstraszyć zapachu. Zwalczanie kun i łasicowatych bez pomocy profesjonalnej firmy najczęściej się nie udaje, dlatego proponujemy nasze usługi.

DDD Protect jest w stanie zapewnić Państwu najwyższą skuteczność działania. Mamy takie sposoby, dzięki którym kuny i łasicowate nie mają szans. Działamy zgodnie z przepisami prawa, a po złapaniu zwierząt wywozimy je w miejsca, w których nie stanowią one zagrożenia. Stosujemy opryski własnym feromonem odstraszającym, który rozprowadzamy wokół całego domu oraz terenu przynależnego, który ma za zadanie odstraszyć kuny i łasice. Działamy na terenie Radomia, Piaseczna, Warszawy, Łodzi, Kielc, Lublina i wielu innych miast w okolicy.

RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, KIELCE, LUBLIN​

SZUKASZ KOMPLEKSOWEJ OPIEKI W ZAKRESIE ZWALCZANIA KUN I ŁASICOWATYCH?

ZWALCZANIE I ODŁAWIANIE KUN RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, KIELCE, LUBLIN​

ZWALCZANIE KUN I ŁASICOWATYCH – JAK TO ROBIMY?

W DDD Protect posiadamy profesjonalne sposoby na zwalczanie kun i łasicowatych. Stosujemy wypróbowane przynęty, posiadamy specjalne pułapki, a także metody chemiczne, które wypróbowaliśmy już w dziesiątkach realizacji zakończonych sukcesem. Wiemy, jak to robić! Oferujemy Państwu:

Każdorazowo przed przystąpieniem do akcji analizujemy sytuację i zbieramy dokładny wywiad. Dopiero wtedy dobieramy metody, które uważamy za najskuteczniejsze w danej sytuacji.

Odławianie kun i łasicowatych metodą fizyczną i mechaniczną (pułapki żywołowne).

Opryski z feromonem odstraszającym (specjalistyczny zabieg zamgławiania poddasza opryskiem feromonowym, zewnętrznej części budynku wraz z podbitką dachu oraz możliwymi wejściami kuny. Dodatkowo wykonujemy opaskę zabezpieczającą wokół budynku). Feromon bardzo silnie działa na układ nerwowy kuny leśnej i domowej, dzięki czemu Państwa dom będzie się tym leśnym zwierzętom źle kojarzył i będą go unikać.

Termowizja Domu sprawdzimy ubytki i nieszczelności spowodowane działalnością kuny domowej

Elektryczny pastuch to skuteczne rozwiązanie na ochronę domu przed kunami. Działa na zasadzie wydawania krótkich impulsów elektrycznych, które odstraszają te zwierzęta bez poważnego ich skrzywdzenia. Montuje się go wokół dachu lub innych miejsc, przez które kuny mogą dostać się do wnętrza budynku. Jest to metoda humanitarna i bezpieczna, pod warunkiem prawidłowej instalacji i użytkowania zgodnie z instrukcją producenta. Pastuch nie tylko chroni przed kunami, ale również przed innymi zwierzętami, które mogą szukać schronienia w budynkach mieszkalnych. Jego efektywność sprawia, że jest popularnym wyborem wśród właścicieli domów szukających nieinwazyjnych metod ochrony.

ZWALCZANIE KUN – RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, KIELCE, LUBLIN​

DLACZEGO NALEŻY ZWALCZAĆ KUNY I ŁASICOWATE?

Kuny i łasice są zwierzętami, które zasiedlają budynki gospodarskie, poddasza i strychy domów, zakłady przetwarzające żywność i hodowlane. Są zwierzętami zwinnymi i trudnymi do złapania, mogą wyrządzić poważne szkody – między innymi przegryzają kable w samochodach, zagryzają mniejsze zwierzęta, powodują zanieczyszczenia, przenoszą choroby.

Szukają schronienia i dobrych warunków do życia i rozrodu w naszych domach, przez co wyrządzają wiele szkód. Niszczą poszycie dachowe, ocieplenie budynku, elewację, instalacje, budują kryjówki, do których znoszą różne nieczystości. Kuny są w stanie doprowadzić do dużych zniszczeń dachu, którego naprawa może wiązać się z ogromnymi kosztami.

ZWALCZANIE I ODŁAWIANIE KUN RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, KIELCE, LUBLIN​

SZCZEGÓŁY WYKONANIA USŁUGI DERATYZACJI

SPOSÓB WYKONANIA:

Usługa odławiania kun i łasicowatych wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

CZAS WYKONANIA DERATYZACJI:

od 1 do 3 dni (lub dłużej, w zależności od przebiegu).

ZASIĘG:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Łódź, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

NA NASZE USŁUGI UDZIELAMY GWARANCJI!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?