Zwalczanie pluskiew

ZWALCZANIE PLUSKIEW - ODPLUSKWIANIE – RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, PIASECZNO, KIELCE

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej usługi zwalczania pluskwy w łóżku. Przeprowadzamy ją do skutku, aż po pluskwach nie ma śladu. Tylko najnowocześniejszymi preparatami, stosując sprawdzone metody i wysokiej klasy sprzęt. Jesteśmy na rynku od wielu lat i cieszymy się bardzo dobrymi opiniami, dlatego warto nam zaufać!

RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, PIASECZNO, KIELCE

POTRZEBUJESZ PROFESJONALNEGO ZWALCZANIA PLUSKIEW?

PLUSKWY – SKĄD SIĘ BIORĄ?

Pluskwy przenoszą się razem z człowiekiem. W przeciwieństwie do mrówek czy karaluchów nie wędrują hordami, lecz wyszukują ofiarę i przyczepiają się do jej ubrania. Wędrują razem z nią, a jeśli znajdą dogodne warunki, a te na ogół panują wokół naszych łóżek, osiedlają się. Oznacza to, że pluskwę możemy przywieźć z dowolnego miejsca: złapać ją na wakacjach w pensjonacie, w hotelu w delegacji, w internacie, akademiku, szpitalu, a nawet w teatrze, kinie, pociągu. Niczego nieświadomi przyniesiemy ją do domu, co zapoczątkuje problemy i sprawi, że będziemy musieli skorzystać z profesjonalnego zwalczania pluskwy w łóżku.

W ostatnich latach problem z pluskwami stale rośnie. Świadczymy coraz większą liczbę zleceń usuwania pluskiew, a odpowiedzialne za to jest masowe podróżowanie ludzi, które stało się tanie i dostępne dla niemal każdego. Podróżowanie najbardziej sprzyja zwiększaniu populacji pluskiew.

ODPLUSKWIANIE RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, PIASECZNO, KIELCE

GDZIE SZUKAĆ​ PLUSKWY?

Pluskwy osiedlają się jak najbliżej naszych łóżek. Dlatego jeśli zauważyli Państwo po nocy czerwone bąble układające się w jedną linię, trójkąt lub ślady krwi na prześcieradle, wówczas warto przejrzeć łóżka. Szukać należy pod materacem i w jego szwach, pod prześcieradłem, stelażem, łóżkiem, cokołami, ale także w ramach obrazów wiszących w pobliżu łóżka. Trzeba też przejrzeć zasłony, firanki, szczeliny w parkiecie lub panelach, a więc miejsca w pobliżu łóżka.

Pluskwy potrafią się spłaszczyć, przez co nie rozgnieciemy ich w czasie snu, a ponadto bez problemu chowają się w najmniejsze zakamarki i długo pozostają niezauważone. Jeśli populacja pluskiew bardzo się zwiększy, w powietrzu będzie unosił się charakterystyczny zapach zgniłych malin, przez co staną się zauważalne.

ZWALCZANIE PLUSKIEW – MAMY SPOSOBY

Preparaty na pluskwy dostępne w sklepach są na ogół nieskuteczne, ponieważ pluskwy błyskawicznie potrafią się uodpornić na używane środki. Dlatego ważna jest tu pomoc specjalistów. My posiadamy dostęp do preparatów o różnych substancjach czynnych, a jako profesjonalna firma możemy ich używać w dużych stężeniach. Dzięki użyciu certyfikowanych urządzeń, usuwamy pluskwy skutecznie, dlatego mogą być Państwo pewni skuteczności naszych zabiegów. Używamy przede wszystkim zamgławiania ULV – w którym rozprowadzamy truciznę w postaci zimnej mgły wypuszczanej z generatora pod odpowiednim ciśnieniem. Jej lekkie i maleńkie kropelki wchodzą w każdą szczelinę i uśmiercają schowane w niej pluskwy. Często używamy także parownicę, która działa również na jaja.
Problem z pluskwami znika Zapraszamy!

ODPLUSKWIANIE RADOM, WARSZAWA, ŁÓDŹ, PIASECZNO, KIELCE

SZCZEGÓŁY

WYKONANIA USŁUGI

SPOSÓB WYKONANIA:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

CZAS WYKONANIA :

od 1 do 3 dni

ZASIĘG:

Warszawa, Piaseczno, Łódź, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

NA NASZE USŁUGI UDZIELAMY GWARANCJI!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?