Zwalczanie pluskiew

Pluskwy to małe owady, które zamieszkują w okolicach naszych łóżek. Stają się aktywne w nocy – wtedy wyruszają na poszukiwanie pokarmu, którym jest nasza krew. Zostawiają po sobie bolesne ukąszenia, a ich populacja błyskawicznie rośnie. My proponujemy profesjonalne zwalczanie pluskiew (Radom, Warszawa, Piaseczno).

Zwalczanie pluskiew – Radom, Warszawa, Piaseczno

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej usługi zwalczania pluskiew. Przeprowadzamy ją do skutku, aż po pluskwach nie ma śladu. Tylko najnowocześniejszymi preparatami, stosując sprawdzone metody i wysokiej klasy sprzęt. Jesteśmy na rynku od wielu lat i cieszymy się bardzo dobrymi opiniami, warto nam zaufać!

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie zwalczania pluskiew?

Pluskwy – skąd się biorą?

Pluskwy przenoszą się razem z człowiekiem. W przeciwieństwie do mrówek czy karaluchów nie wędrują hordami w poszukiwaniu pokarmu. Wyszukują ofiarę i przyczepiają się do jej ubrania. Wędrują razem z nią, jeśli znajdą dogodne warunki, a te na ogół panują wokół naszych łóżek, osiedlają się. Oznacza to, że pluskwę możemy przywieźć z dowolnego miejsca: złapać ją na wakacjach w pensjonacie, w hotelu w delegacji, w internacie, akademiku, szpitalu, a nawet w teatrze, kinie, pociągu czy samolocie. Niczego nieświadomi przyniesiemy ją do domu, co zapoczątkuje problemy.

W ostatnich latach problem z pluskwami stale rośnie. Odbieramy coraz większą liczbę zleceń – odpowiedzialne za to jest masowe podróżowanie ludzi, które stało się tanie i dostępne dla niemal każdego. Podróżowanie najbardziej sprzyja zwiększaniu populacji pluskiew.

Gdzie szukać pluskwy?

Pluskwy szukają miejsc jak najbliżej naszych łóżek. Dlatego jeśli zauważyli Państwo po nocy czerwone bąble układające się w jedną linię lub trójkąt lub ślady krwi na prześcieradle – warto przejrzeć zakamarki łóżek. Szukać należy pod materacem i w jego szwach, pod prześcieradłem, pod stelażem, pod łóżkiem, cokołami, w ramach obrazów wiszących w pobliżu łóżka, przejrzeć należy zasłony, firanki, szczeliny w parkiecie lub panelach.

Pluskwy potrafią spłaszczyć ciało, przez co nie rozgnieciemy ich w czasie snu, a ponadto bez problemu chowają się w najmniejsze zakamarki i długo pozostają niezauważone. Jeśli populacja pluskiew bardzo się zwiększy, w powietrzu będzie unosił się charakterystyczny zapach zgniłych malin.

Zwalczanie pluskiew – mamy sposoby

Preparaty na pluskwy dostępne w sklepach są na ogół nieskuteczne. Pluskwy błyskawicznie potrafią się uodpornić na używane środki, dlatego ważna jest tu pomoc specjalistów. My posiadamy dostęp do preparatów o różnych substancjach czynnych i wysokich ich stężeniach. Dzięki użyciu certyfikowanych urządzeń, usuwamy pluskwy rzeczywiście skutecznie. Używamy przede wszystkim zamgławiania ULV – w którym rozprowadzamy truciznę w postaci zimnej mgły wypuszczanej z generatora pod odpowiednim ciśnieniem. Jej lekkie i maleńkie kropelki wchodzą w każdą szczelinę i uśmiercają schowane w niej pluskwy.
Problem z pluskwami znika Zapraszamy!

 • Sposób wykonania: 

  Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.
 • Termin wykonania: 

  od 1 do 3 dni
 • Zasięg: 

  Radom, Warszawa, Piaseczno, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.
 • Na nasze usługi udzielamy gwarancji! 

 • Jak zamówić: 

  Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912

Jesteś zainteresowany
usługą zwalczania pluskiew?

Wypełnij formularz lub zgłoś zamówienie na usługę przez telefon: 889 032 912
pon.-pt. 8:00 - 18:00 sobota 9:00 - 14:00