Zwalczanie prusaków i karaluchów

Karaluchy i prusaki to jedne z najbardziej obrzydliwych owadów, jakie gnieżdżą się w domach. Oprócz wstrętu wywołują także wiele chorób, a ponadto zanieczyszczają żywność. Oferujemy Państwu zwalczanie prusaków i karaluchów (Radom, Warszawa, Piaseczno) skutecznie i szybko!

Zwalczanie karaluchów i prusaków
(Radom, Warszawa, Piaseczno) – mamy sposoby

Samodzielne próby zwalczenia karaluchów i prusaków dość często zawodzą. Insekty w międzyczasie mogą się uodpornić na stosowane środki, a ich populacja będzie się systematycznie zwiększać. Dlatego warto od razu wezwać specjalistów.

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie zwalczania prusaków i karaluchów?

Metody zwalczania karaluchów i prusaków.

W procesie zwalczania karaluchów i prusaków zazwyczaj stosujemy jedną z trzech skutecznych metod:

Metoda żelowa

Nieuciążliwa i bardzo skuteczna metoda walki z karaluchami i prusakami. Polega na wyłożeniu przeźroczystego żelu, który jest w istocie mieszanką pokarmu, substancji wabiących oraz trucizny. Mieszanka jest tak zrobiona, że jest bardzo atrakcyjna dla insektów – chętnie ją pobierają i dzielą się z innymi, także tymi, które są poukrywane bardzo głęboko i nigdy nie opuszczają swoich kryjówek. W krótkim czasie dochodzi do śmierci wszystkich owadów, które spożyły żel, co przekłada się na ograniczenie populacji. Po wykluciu ze złożonych już jaj kolejnych karaluchów i prusaków, zginą i one, a populacja zniknie całkowicie.
Zaletą metody żelowej jest jej nieuciążliwość – nie trzeba na czas jej wykonywania opuszczać pomieszczenia. Sam żel jest w zasadzie obojętny dla człowieka i zwierząt domowych, nie wykazuje toksyczności.

Zamgławianie ULV

Polega na wytworzeniu specjalnej mgły złożonej z bardzo małych kropelek trucizny (tzw. mikrokropla). Mgła penetruje każdy zakamarek pomieszczenia, długo unosi się w powietrzu powodując kontakt insektów z trucizną i ich śmierć.
Zaletą zamgławiania ULV jest brak zacieków i moczenia powierzchni. Są one jedynie lekko zwilżone.

Dezynsekcja opryskowa

Wykonywana przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i spalinowych renomowanych firm, bardzo skuteczna.

 • Sposób wykonania: 

  Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta
 • Termin wykonania: 

  od 1 do 3 dni
 • Zasięg: 

  Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.
 • Na nasze usługi udzielamy gwarancji! 

 • Jak zamówić:  

  Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912

Jesteś zainteresowany
usługą zwalczania karaluchów i prusaków?

Wypełnij formularz lub zgłoś zamówienie na usługę przez telefon: 889 032 912
pon.-pt. 8:00 - 18:00 sobota 9:00 - 14:00