Zwalczanie prusaków i karaluchów

ZWALCZANIE KARALUCHÓW I PRUSAKÓW (RADOM, WARSZAWA, PIASECZNO, KIELCE) – MAMY SPOSOBY

Samodzielne próby zwalczenia karaluchów i prusaków dość często zawodzą: insekty mogą się uodpornić na stosowane środki, a ich populacja będzie się systematycznie zwiększać. Dlatego nie warto wydawać pieniędzy na środki dostępne w sklepach: należy od razu wezwać specjalistów.

SZUKASZ FIRMY DO PROFESJONALNEGO

ZWALCZANIA PRUSAKÓW I KARALUCHÓW?

METODY ZWALCZANIA KARALUCHÓW I PRUSAKÓW

W procesie dezynfekcji zazwyczaj stosujemy jedną z dwóch metod:

METODA ŻELOWA

Najmniej uciążliwa metoda walki z karaluchami i prusakami, która jednocześnie jest bardzo skuteczna. Polega na wyłożeniu przeźroczystego żelu, który jest w istocie mieszanką pokarmu, substancji wabiących oraz trucizny. Mieszanka dobrze imituje pożywienie, dlatego insekty ją pobierają i zanoszą do gniazda. W krótkim czasie ginie cała populacja. Zaletą metody żelowej są dyskrecja, bezpieczeństwo i wysoka skuteczność, dzięki czemu najczęściej stosujemy tę właśnie metodę.

ZAMGŁAWIANIE ULV

Polega na wytworzeniu specjalnej mgły złożonej z bardzo małych kropelek trucizny (tzw. mikrokropla), która jest wypuszczana pod ogromnym ciśnieniem i oczywiście penetruje każdy zakamarek pomieszczenia. Długo unosi się w powietrzu powodując kontakt insektów z trucizną i ich śmierć. Zaletą zamgławiania ULV jest brak zacieków i moczenia powierzchni, są one jedynie lekko zwilżone.

DEZYNSEKCJA OPRYSKOWA

Metoda wykonywana przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i spalinowych renomowanych firm, skuteczna, ale jednocześnie najmniej wydajna.

SZCZEGÓŁY

WYKONANIA USŁUGI

SPOSÓB WYKONANIA:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

CZAS WYKONANIA :

od 1 do 3 dni

ZASIĘG:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

NA NASZE USŁUGI UDZIELAMY GWARANCJI!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?