Zabezpieczenia przed ptakami

Sąsiedztwo ptaków bywa wyjątkowo uciążliwe – są natrętne, zanieczyszczają odchodami otoczenie, niszczą budynki, a co najgorsze – przenoszą choroby. Proponujemy Państwu profesjonalne zabezpieczenia przed ptakami (Radom, Warszawa, Piaseczno), które zniechęcą je do osiedlania.

Zabezpieczenia przed ptakami – Radom, Warszawa, Piaseczno

Proponujemy Państwu usługę zabezpieczenia przed ptakami (Radom, Warszawa, Piaseczno), która da Państwu wiele korzyści: ochroni przed chorobami roznoszonymi przez ptaki, a także zapobiegnie zniszczeniom dokonywanym przez nie. Odwracanie skutków niszczycielskiej działalności ptaków bywa dużo kosztowniejsze, niż skorzystanie z naszej usługi! Zapraszamy!

Dezynfekcja

Choroby przenoszone przez ptaki

Ptaki, które upodobały sobie sąsiedztwo ludzi (zwłaszcza gołębie) przenoszą wiele groźnych chorób. Zagrożenie nie powinno być bagatelizowane, bo lista chorób jest długa. To szerząca się drogą kropelkową ornitoza; zakażenie grzybicze zwane aspergilozą, lokalizujące się często w płucach; zakażenie pokarmowe wywoływane przez bakterie salmonelli, różnego rodzaju robaczyce (glisty, tasiemce), przykre objawy wywoływane przez pasożyta ptasiego ptaszyńca, a także kłopoty wywoływane przez kleszcza obrzeżka oraz borelioza.

Dlatego nie wolno dopuszczać do budowania gniazd przez ptaki w pobliżu ludzi, zwalczać należy ich przesiadywanie na gzymsach, parapetach, w parkach, placach zabaw i w każdym innym miejscu, gdzie dochodzi do kontaktu ptaków z człowiekiem.

Szkody wyrządzane przez ptaki

Ptaki wyrządzają także szkody budynkom i miejscom, w którym bytują. Błyskawicznie zanieczyszczają odchodami całe otoczenie, rozrzucają resztki jedzenia i pierza. Potrafią budować gniazda w najbardziej nietypowych miejscach, w rynnach, na dachach, na parapetach i gzymsach.

Ich odchody zagrażają nie tylko świeżo wyremontowanym budynkom, które szpecą. Są groźne dla budynków zabytkowych, starych kościołów, pomników, fontann, wież i wszystkich innych miejsc. Posiadamy dobre sposoby, aby ptaki odstraszyć i zniechęcić do budowania gniazd i bytowania w ich pobliżu.

Szukasz kompleksowej opieki w zakresie zabezpieczeń przed ptakami?

Zabezpieczenia przed ptakami

Proponujemy Państwu:

 • montowanie kolców – we wszystkich miejscach, w których bytują ptaki i w których nie powinno ich być. Kolce montujemy pod odpowiednim kątem i w odpowiedniej odległości od siebie. Co ważne – ptaki się o nie nie ranią, nie mają jednak możliwości swobodnego przesiadywania między nimi i szybko rezygnują z siadania.
 • wykładanie żelu – żel jest nietoksyczny, ale lepki, przez co skutecznie odstrasza ptaki.
 • montowanie siatek – dobre zwłaszcza na obiektach zabytkowych, dopasowane kolorystykę i nierzucające się w oczy, skuteczne jednak w zniechęcaniu ptaków.
 • Sposób wykonania: 

  Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.
 • Termin wykonania: 

  od 1 do 3 dni.
 • Zasięg: 

  Radom, Warszawa, Piaseczno, Lublin, Łódź, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.
 • Na nasze usługi udzielamy gwarancji! 

 • Jak zamówić: 

  Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912

Jesteś zainteresowany
usługą zabezpieczenia przed ptakami?

Wypełnij formularz lub zgłoś zamówienie na usługę przez telefon: 889 032 912
pon.-pt. 8:00 - 18:00 sobota 9:00 - 14:00