Zabezpieczenie przed ptakami

ZABEZPIECZENIA PRZED PTAKAMI – RADOM, WARSZAWA, PIASECZNO , KIELCE

Proponujemy Państwu usługę zabezpieczenia przed ptakami (Radom, Warszawa, Piaseczno ,Kielce), która da Państwu wiele korzyści: ochroni przed chorobami roznoszonymi przez ptaki, a także zapobiegnie zniszczeniom dokonywanym przez nie. Odwracanie skutków niszczycielskiej działalności ptaków bywa dużo kosztowniejsze, niż skorzystanie z naszej usługi! Zapraszamy!

SZUKASZ KOMPLEKSOWEJ OPIEKI

W ZAKRESIE ZABEZPIECZEŃ PRZED PTAKAMI?

CHOROBY PRZENOSZONE PRZEZ PTAKI

Ptaki, które upodobały sobie sąsiedztwo ludzi (zwłaszcza gołębie) przenoszą wiele groźnych chorób. Zagrożenie nie powinno być bagatelizowane, bo lista chorób jest długa. To szerząca się drogą kropelkową ornitoza; zakażenie grzybicze zwane aspergilozą, lokalizujące się często w płucach; zakażenie pokarmowe wywoływane przez bakterie salmonelli, różnego rodzaju robaczyce (glisty, tasiemce), przykre objawy wywoływane przez pasożyta ptasiego ptaszyńca, a także kłopoty wywoływane przez kleszcza obrzeżka oraz borelioza.

Dlatego nie wolno dopuszczać do budowania gniazd przez ptaki w pobliżu ludzi, zwalczać należy ich przesiadywanie na gzymsach, parapetach, w parkach, placach zabaw i w każdym innym miejscu, gdzie dochodzi do kontaktu ptaków z człowiekiem.

SZKODY WYRZĄDZANE

PRZEZ PTAKI

Ptaki wyrządzają także szkody budynkom i miejscom, w którym bytują. Błyskawicznie zanieczyszczają odchodami całe otoczenie, rozrzucają resztki jedzenia i pierza. Potrafią budować gniazda w najbardziej nietypowych miejscach, w rynnach, na dachach, na parapetach i gzymsach.

Ich odchody zagrażają nie tylko świeżo wyremontowanym budynkom, które szpecą. Są groźne dla budynków zabytkowych, starych kościołów, pomników, fontann, wież i wszystkich innych miejsc. Posiadamy dobre sposoby, aby ptaki odstraszyć i zniechęcić do budowania gniazd i bytowania w ich pobliżu.

ZABEZPIECZENIA PRZED PTAKAMI

Proponujemy Państwu:

SZCZEGÓŁY

WYKONANIA USŁUGI

SPOSÓB WYKONANIA:

Usługa wykonywana jest w miejscu wskazanym przez Klienta.

CZAS WYKONANIA DERATYZACJI:

od 1 do 3 dni

ZASIĘG:

Warszawa, Piaseczno, Radom, Lublin, Pionki, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Przytyk, Szydłowiec, Piaseczno, Dęblin, Puławy, Iłża, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Białobrzegi, Warka, Grójec, Garwolin, Opoczno, Końskie, Nadarzyn, Konstancin Jeziorna, Mińsk Mazowiecki, Skarżysko-Kamienna, Kazimierz Dolny, Ryki, Kock, Lubartów, Otwock, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Wołomin, Pruszków, Mszczonów, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opole Lubelskie, Legionowo, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Łuków.

JAK ZAMÓWIĆ:

Zamówienia na usługę przyjmowane są pod numerem: 889032912.

NA NASZE USŁUGI UDZIELAMY GWARANCJI!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?